Kizlar acil lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Kizlar acil lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,830 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil lütfen
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Doktor akıntım var diye fitil verdi ya çok çok özür dilerim ama bsy sorucam fitili idrar kanalından mi takiyoruz yoksa vajinal dan mi kafam çok karıştı tekrar özür dilerim Cok açık oldu hakkinizi helal edin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Arkadaşını da uyar istersen bir rahatsızlığı düzeltmeye çalışırken başka birine yol açmasın. İlk kez duydum idrar kanalından fitili 🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doktor akıntım var diye fitil verdi ya çok çok özür dilerim ama bsy sorucam fitili idrar kanalından mi takiyoruz yoksa vajinal dan mi kafam çok karıştı tekrar özür dilerim Cok açık oldu hakkinizi helal edin
Geçmiş olsun canım yok daha neler onu söyleyen arkadaşına sorsana bi o öyle mi yapıyormuş 🙄vajinadan koyacaksın canım deneme bile diğerini pek mümkün olacağını da düşünmüyorum zaten ama

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Vajinadan alacaksın canım, ayıp birşey konuşmuyorsun bu kadar kasma kendini. Geçmiş olsun. Fitili gece yatmadan kullan ayağa kalkmadan gerekiyir yoksa geri çıkar.

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Vajinadan alacaksın canım, ayıp birşey konuşmuyorsun bu kadar kasma kendini. Geçmiş olsun. Fitili gece yatmadan kullan ayağa kalkmadan gerekiyir yoksa geri çıkar.
Teşekkür ederim Allah razı olsun bunca zaman yanlış kullandım diye aklıma takılmıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım yok daha neler onu söyleyen arkadaşına sorsana bi o öyle mi yapıyormuş 🙄vajinadan koyacaksın canım deneme bile diğerini pek mümkün olacağını da düşünmüyorum zaten ama
Bnde şok oldum bide korktum ddm daha önce de kullandım bebeğe geçer falan ddi Allah'tan doğru olanı yapmışım

Bnde şok oldum bide korktum ddm daha önce de kullandım bebeğe geçer falan ddi Allah'tan doğru olanı yapmışım
Geçmiş olsun canım. Arkadaşını da uyar istersen bir rahatsızlığı düzeltmeye çalışırken başka birine yol açmasın. İlk kez duydum idrar kanalından fitili 🤔
Allah'tan hiç fitil kullanmamış onu da yanlış bilgilenrdemişler

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun bunca zaman yanlış kullandım diye aklıma takılmıştı

Allah'tan hiç fitil kullanmamış onu da yanlış bilgilenrdemişler
İyi bari canım kullanmadiysa yani 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar