Kizlar acil size ihtiyacım var

• Konbuyu başlatan Eymenim
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenim tarafından oluşturulan Kizlar acil size ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil size ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Eymenim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymen aras
E

Eymenim

Guest
Detaylı ultrason a girdim bu benim için çok önemliydi üçlü testim biraz riskli çıkmıştı o yüzden detaylı ultrason benim için çok önemliydi sonuç için dokturuma gittim nasıl diyrm iyi cikmismi bana dediği tek şey ailende şeker hastalığı olan varmı yok dedim tamm dedi artk doğumdan sonra göreceğiz dedi bu nasıl bi sacmalik allh aşkına hiçbir şey demedi sizede böyle mi dediler devletteki doktor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrason a girdim bu benim için çok önemliydi üçlü testim biraz riskli çıkmıştı o yüzden detaylı ultrason benim için çok önemliydi sonuç için dokturuma gittim nasıl diyrm iyi cikmismi bana dediği tek şey ailende şeker hastalığı olan varmı yok dedim tamm dedi artk doğumdan sonra göreceğiz dedi bu nasıl bi sacmalik allh aşkına hiçbir şey demedi sizede böyle mi dediler devletteki doktor
3lü test sonuçları yanıltabiliyor benim ablamın şuan 14 yaşında ikizleri var doktor down sendromlu demişti 7 aylık doğdular ikisindede herhangi birşey yok sonuçlarını başka doktora hatta doktorlara göster bence için rahat etsin doğuma kadar çok stres yaparsın o gittiğin doktorda neyin kafasını yaşıyor acaba doğumdan sonra göreceğiz ne demek

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benm ayrıntılı ultrason sonucunda plasenta asagi yerleşimli çıkmıştı doktorun tek dediği takip edicez dedi sonra ben özel hastaneye gittim böyle durumda ikinci bir doktora gitmekte fayda var

E

Elif Donekli

Guest
Doktorlar hep yanılıyor bence canını sıkmaman lazım riskliyse sezeryan olursun hamileyken şekeri çıkan çok insan var hamilelik süresince oluyor sadece

Eymen aras

Kayıtlı Üye
rank
3lü test sonuçları yanıltabiliyor benim ablamın şuan 14 yaşında ikizleri var doktor down sendromlu demişti 7 aylık doğdular ikisindede herhangi birşey yok sonuçlarını başka doktora hatta doktorlara göster bence için rahat etsin doğuma kadar çok stres yaparsın o gittiğin doktorda neyin kafasını yaşıyor acaba doğumdan sonra göreceğiz ne demek
Yok cnm inanmadim hiçbir şey yapmadım detaylı ultrason u bekledim onu yaptırdım hiçbir şey demedi sonuç bu veya başka bir sorun var hiçbir şey demedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar