Kızlar acil sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde £LisaM tarafından oluşturulan Kızlar acil sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 988 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar acil sorum var
Konbuyu başlatan £LisaM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan £LisaM

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı durumları ben de yaşıyorum mecbur baktırmak zorundayız anlamıyoruz yoksa her ihtimali göz önünde bulundurmamız gerekiyor Bir hafta boyunca her gün acildeydim resmen Allah'a şükür şu an iyiyim İnşallah sen de gitmiştir seni acile

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnn aynı haftalardayız bende çok zor geçiriyorum bu ayı agrı sancı hiç geçmiyor bence de direk doktora git cnn enfeksiyon olabiliyor yalancı sancılar olabiliyor erken dogum riski oluyor hiç değilse ağrın sancı veya açılım yapmadan müdahale edilir cnm bi baktır bekleme sonra daha zor oluyor
Ağrım hafifleyince uyuyakalmisim gece çok ağır bı ağrım olmadı şu anda da hareket ettikçe hala kasıklarım ağrıyor belki az sonra acile giderim ne olur ne olmaz kontrole
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum sancısını tarif etmişsin inşaAllah gitmişsindir acile yalancı sancı ihtimali de var ama işini şansa bırakma
Az sonra gidecem büyük ihtimal canm sadece kasıklarım hareket ettikçe ağrıyor şu an da

Canım aynı durumları ben de yaşıyorum mecbur baktırmak zorundayız anlamıyoruz yoksa her ihtimali göz önünde bulundurmamız gerekiyor Bir hafta boyunca her gün acildeydim resmen Allah'a şükür şu an iyiyim İnşallah sen de gitmiştir seni acile
İnşallah gidecem canm az sonra ne olur ne olmaz diye baksinlar

Doğum sancısını tarif etmişsin inşaAllah gitmişsindir acile yalancı sancı ihtimali de var ama işini şansa bırakma
Aksm gitmedim ama gidecem biraz sonra inşallah

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Ağrım hafifleyince uyuyakalmisim gece çok ağır bı ağrım olmadı şu anda da hareket ettikçe hala kasıklarım ağrıyor belki az sonra acile giderim ne olur ne olmaz kontrole

Az sonra gidecem büyük ihtimal canm sadece kasıklarım hareket ettikçe ağrıyor şu an da

Aksm gitmedim ama gidecem biraz sonra inşallah
Bebişte büyüdüğü için agrın artıyor cnn bide aşagıdaysa o yüzden kasıkların agrıyordur cnn bi baktır bize de yaz geçmiş olsun cnm

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Bebişte büyüdüğü için agrın artıyor cnn bide aşagıdaysa o yüzden kasıkların agrıyordur cnn bi baktır bize de yaz geçmiş olsun cnm
Sağlasın canm şu an hastanedeyim alttan muayne etti nst bağladı ama bidaha Altan muayne yapılacakmış sence neden iki kez Altan bakacaklar ki ilk defa başıma geldi

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Açılma var mı diye bakacaklar cnm stres yapma sen
Varmış canm 2 3 cm dogumhaneye aldılar dünden beri ordayım bugün kendi istegimle servise girmek istedim az önce geçtim

Bebişin başı baskı yapıyorsa cnn yada nst de sancı mı çıktı acaba tatlım çok geçmiş olsun dikkat et cnn
Nst de hiç sancım çıkmıyor cnm kızımda da öyleydi açılmam varmış. Sağolasın balim

Bebişin başı baskı yapıyorsa cnn yada nst de sancı mı çıktı acaba tatlım çok geçmiş olsun dikkat et cnn
Nst de hiç sancım çıkmıyor cnm kızımda da öyleydi açılmam varmış. Sağolasın balim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Varmış canm 2 3 cm dogumhaneye aldılar dünden beri ordayım bugün kendi istegimle servise girmek istedim az önce geçtim

Geçmiş olsun canım peki nasıl olacak mis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar