Kizlar acil yardim edin 29.haftada nst ye bagladilar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pınar4040 tarafından oluşturulan Kizlar acil yardim edin 29.haftada nst ye bagladilar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardim edin 29.haftada nst ye bagladilar
Konbuyu başlatan Pınar4040
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar d'un durduk yere az da olsa kan geldi sabah hastaneye gidince acil olarak hastaneye yatirdilar suanda hastane de yatiriyorum ultrason da da kanamam olduğunu soylediler cok korkuyorum arkadaslar yorumunuzu bekliyorum 2 saatte 1 nst ye bagliyorlar
Canım çok geçmiş olsun tedbir amaçlıdır inşallah ne dedi doktor sancı çıkıyor mu nst de

...

Moderator
Mod
rank
Arkadaslar d'un durduk yere az da olsa kan geldi sabah hastaneye gidince acil olarak hastaneye yatirdilar suanda hastane de yatiriyorum ultrason da da kanamam olduğunu soylediler cok korkuyorum arkadaslar yorumunuzu bekliyorum 2 saatte 1 nst ye bagliyorlar
Geçmiş olsun canım.Birşey olmaz inşaAllah.Gözetim altında olman iyi.Bendende çok az gelmişti senin haftalarında.Sonra gelmedi şükür.10 gün sonra doğumum var nasipse.

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İNsallah bişey olmaz Allah bebeğine de sana da acil şifalar versin

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende yeni çıktım hastaneden erken doğum tehdidi vardı. Sancım vardı acilmam vardı 1 hafta tedavi gordum taburcu ettiler. İnsallah sende iyilesirsin sakin ol. 32. Hafta benimde

Pınar4040

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma kuzum benim başıma da aynısı geldi 1 gün hatta hastanede nts bağlı kaldim kasılman açılman suyun geldiyse çıkarıyorlar simdi sana düşen sakin olmak dua etmek bana erken doğum riskin var dediler doktorun söylediklerine uydum 40 hafta da doğum yaptım inşallah sende vakitli alırsın bebeğini kucağına
Ablacim benim sancim acilmam yok sadece plesentada kanamam var ondan korkuyorum sadece doktor ciddi durum dedi nts normal yani sancı vs hiç bisi yok

Tüm sayfalar yüklendi.