Kizlar acil yardim gebemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysis tarafından oluşturulan Kizlar acil yardim gebemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,071 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardim gebemiyim
Konbuyu başlatan Aysis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güldiyarindanbiri

Aysis

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileliğim de günüm geçemeden ağrı sancı kramp bastırıyor du beni daha fazla günüm gelmeden acile gittim kan testi yapmışlardı o gün öğrenmiş dim hamile olduğumu
3.4 gun once tam kan tahlili yaptırdım evrak icindi ama sonuclari elimde bu sonuclardan anlasiliyormu yoksa hamilelik icin ayrımi veriliyor kan

Aysis

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileliğim de günüm geçemeden ağrı sancı kramp bastırıyor du beni daha fazla günüm gelmeden acile gittim kan testi yapmışlardı o gün öğrenmiş dim hamile olduğumu
3.4 gun once tam kan tahlili yaptırdım evrak icindi ama sonuclari elimde bu sonuclardan anlasiliyormu yoksa hamilelik icin ayrımi veriliyor
Olabilir bende de aynısı olmuştu sonra öğrendim ki gebeyim 🥰
Ayy ne guzel insallah bende oyle suprizle karsilasirim☺️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
1 ay önce doqum yaptım kuşum hamileliqimin başında qunumden önce çok şiddetli aqri çektim haplar sıcak sular koydum qünum qecti hala dewam etti 20qün snra test yaptım yapar yapmaz çift cizqi oldu kan werdim 5 haftalık qebeymsim. Yani başı aqrili bi qebelik sürecim oldu. Olabilirsiniz rabbim qönlüne qöre wersin insaAllah 🤲
Gebesin yani tekrardan canim hayırlı olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar