Kizlar acil yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnneEbru tarafından oluşturulan Kizlar acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,528 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardim
Konbuyu başlatan AnneEbru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Lavaboya gittim ve kanama oldu durdum 5 dk sonra tekrar gittim yine kanama oldu , hemen acile gittim ama doktor ben kanama göremiyorum dedi neden olmus olabilir :(

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun ❤️ idrar yolları enfeksiyonu olmasın bı arkadaşım idrar yaparken kan isemisti keşke başka doktora görünsen
Idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi kan idrar verdim sonuc bekliyorum, elle muayene ettiğinde de enfeksiyon var dedi zaten akıntı olmus. Ins sadece ondandır başka birsey olabilir mi cok korktum :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha 28 hafta 5 günlük:(

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi kan idrar verdim sonuc bekliyorum, elle muayene ettiğinde de enfeksiyon var dedi zaten akıntı olmus. Ins sadece ondandır başka birsey olabilir mi cok korktum :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha 28 hafta 5 günlük:(
Inşallah canım dinlen ayağını sıcak tut

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
K
Lavaboya gittim ve kanama oldu durdum 5 dk sonra tekrar gittim yine kanama oldu , hemen acile gittim ama doktor ben kanama göremiyorum dedi neden olmus olabilir

Lavaboya gittim ve kanama oldu durdum 5 dk sonra tekrar gittim yine kanama oldu , hemen acile gittim ama doktor ben kanama göremiyorum dedi neden olmus olabilir :(
Keçmiş olsun.İnşAllah bişey çıkmaz.Bəndədə 4 hafda öncəsi tam tamına aynı durum oldu.Lavobuya gitdiyimdə vajinmda ağrı oldu sonra idrar yaparkən 4,5 damla kan gəldi.Biraz sonra təkara gitdim aynı durum oldu.Bəndə acilə gitdim.Orada da aynı durum oldu.Yanlız idrar yaparkən gəldi.Amma bəndə ciftdə kopma varmış.2 hafta hastanədə qaldım.İnşAllah səndə bişey olmaz.Bən 30 hafdada olunda olmuşdu.Sən yinə bi başqa doktora görün.
Şimdi nasılsın??

Tüm sayfalar yüklendi.