Kizlar acil 🚨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kizlar acil 🚨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kizlar acil 🚨
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar arkadaşimin bir sikintisi var kizi 3 veya 4 yaşinda gibi yaşinda bu dedi şeyın Tedavisi ve iyi bir doctor var mı
Dualarınızı eksik etmeyin LÜTFEN

Ekli dosyalar

• IMG_1708.jpeg
    IMG_1708.jpeg
    417 KB · Görüntüleme: 82

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar arkadaşimin bir sikintisi var kizi 3 veya 4 yaşinda gibi yaşinda bu dedi şeyın Tedavisi ve iyi bir doctor var mı
Canım başka bir doktora daha götürsün . Tek doktora bağlı kalmasın . Sağ gözüne giden beyin damarlarında problem mi var peki biliyor musun . Kuzenim öyle doğuştan doktor 14 yaşına kadar gözlük takacak ama sol gözü bantlı olacak sağı çalıştırmamız lazım demişti . Kimse dinlemedi şuan doktorun dediği gibi sağ gözünü kaybetti . Bence arkadaşın dinç durup doktor doktor gezsin eminim gözden kaçılan bir yer vardır . Çok geçmiş olsun canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin kuzum başka doktorlarda gotursun

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Canım başka bir doktora daha götürsün . Tek doktora bağlı kalmasın . Sağ gözüne giden beyin damarlarında problem mi var peki biliyor musun . Kuzenim öyle doğuştan doktor 14 yaşına kadar gözlük takacak ama sol gözü bantlı olacak sağı çalıştırmamız lazım demişti . Kimse dinlemedi şuan doktorun dediği gibi sağ gözünü kaybetti . Bence arkadaşın dinç durup doktor doktor gezsin eminim gözden kaçılan bir yer vardır . Çok geçmiş olsun canım
Kuzum bende ayni şeyi soyledim hatta dedim ulkendeki doctora gotur diye Dediler ki kara Gözbebegi varya aşagı dogru kayıyor hani ha onda boşluk varmış dedi ve o boşluk tedavi olunmazmış ve doguma öyle doğmuş dedi yani gozluk verdiler ama sol çalişirken sağ tarafdaki gözunu kaybedecek miş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin kuzum başka doktorlarda gotursun
Amin Kuzum Allah razı olsun bende ayni şeyi söylediğim🌸🌸

Rabbim yardım etsin🤲
Amın allah razı olsun 🌸🌸

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kuzum bende ayni şeyi soyledim hatta dedim ulkendeki doctora gotur diye Dediler ki kara Gözbebegi varya aşagı dogru kayıyor hani ha onda boşluk varmış dedi ve o boşluk tedavi olunmazmış ve doguma öyle doğmuş dedi yani gozluk verdiler ama sol çalişirken sağ tarafdaki gözunu kaybedecek miş

Amın allah razı olsun 🌸🌸
Çok üzüldüm yavrum ya kıyamam Allah'ım mucize versin inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımında gözünde boşluklar var biz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Profesör Nazmiye Erol’da tedavi görüyoruz lazer yaptılar 4 aylıkken 1 yaşında şu an 4dür kontrol ediyorlar lazerler işini yapıyor mu diye çok şükür ilerleme çıkmadı Rabbim mucize versin inşAllah yavrulara bizimki de arkadaşınınki de şifa bulsun Rabbim beterinden korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Amın allah razı olsun 🌸🌸
Anladım canım . Rabbim yardımcısı olsun inşallah 🙏🏻. Ne diyim yinede allahtan ümit kesilmez gezsin doktor doktor

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Benim kızımında gözünde boşluklar var biz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Profesör Nazmiye Erol’da tedavi görüyoruz lazer yaptılar 4 aylıkken 1 yaşında şu an 4dür kontrol ediyorlar lazerler işini yapıyor mu diye çok şükür ilerleme çıkmadı Rabbim mucize versin inşAllah yavrulara bizimki de arkadaşınınki de şifa bulsun Rabbim beterinden korusun
Hazal kız nerrelerdesin uzun zaman oldu yoksun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay hazalım çok sevindim ya . İnşallah hiçte ilerleme olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.