Kizlar acil 🚨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kizlar acil 🚨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kizlar acil 🚨
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin, yardımcın olsun çok zor gerçekten en ufak şeyde insanın canından can kopuyor 😢 Önemli bir şey değildir inşAllah

Şubat sonu gelin demişti inşAllah gerileme vardır numarasında gerçi aynı kalsa durumu ona bile şükrediyorum Rabbim beterinden korusun
İnşallah hazalım inşallah bizede muhakkak haber ver ama .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin, yardımcın olsun çok zor gerçekten en ufak şeyde insanın canından can kopuyor 😢 Önemli bir şey değildir inşAllah

Şubat sonu gelin demişti inşAllah gerileme vardır numarasında gerçi aynı kalsa durumu ona bile şükrediyorum Rabbim beterinden korusun
Amin birtanem amin zor günler geçiriyorum 🥲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok üzüldüm gelir geçer inşAllah Rabbim dermansız dert vermesin 🤲

Bu yeni nesil bebeler pek fena elime telefon aldırmıyor cadı kapıp kaçıyor 2dir giriyorum yazamadan çıkıyorum inanır mısın 😅 Güzel haberlerle tekrar buluşuruz inşAllah 🥰
Amin canım benim amin insalaah @Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok üzüldüm gelir geçer inşAllah Rabbim dermansız dert vermesin 🤲

Bu yeni nesil bebeler pek fena elime telefon aldırmıyor cadı kapıp kaçıyor 2dir giriyorum yazamadan çıkıyorum inanır mısın 😅 Güzel haberlerle tekrar buluşuruz inşAllah 🥰
Ahahaha bizim Kayra da öyleydi ya sonradan arabalara sardı şimdi telefonlarımıza yaklaşmıyor allahtan 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar