Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensinprensesi tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan Prensinprensesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Prensinprensesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 17+6 günlük hamileyim karnımın alt tarafında dokunduğun zaman farkedilen bir sertlik var sizce ne olabilir ilk gebeliğim endişe ettim biraz

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
İçim az da olsa rahat etti Allah razı olsn geceden beri uyuyamadım acaba ters bişey mi var diye
İçim az da olsa rahat etti Allah razı olsn geceden beri uyuyamadım acaba ters bişey mi var diye
20 haftalıktan sonra tekmelemeyede baslar bende ılk gebelıgımde hep meraklıdım kasıgımın sertlıgını takıp ederdım sonra tekmelerını cok tatlı olyor yaa doguma kadar

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 17+6 günlük hamileyim karnımın alt tarafında dokunduğun zaman farkedilen bir sertlik var sizce ne olabilir ilk gebeliğim endişe ettim biraz
Canim korkulcak bişey yokki bebek büyükçe rahimde genisliyo sertlik olması normal hele bir hareklerini hisset de şöyle şiddetli şiddetli ödün daha çok kopar valla

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkulacak bir durum yok canın orda gelişmekte olan bi canlı var olacak o kadar ben o sertliği 3 aydan beri his ediyorum hemde sadece tek tarafta yatağa uzandigim da bi taraf tepe gibi yüksekken bi taraf çukuroluyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kı 17+4
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kı 17+4

Tüm sayfalar yüklendi.