Kızlar acill kanamam oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Kızlar acill kanamam oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,507 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acill kanamam oldu
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Seven

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim iki ay öncede kanamam olmuştu leke tarzında ve bu ay içerisinde yine oldu hemde 3 defa kaynanama söyledim adet günün gelmiş ondandır r diyo ama neden başkalaronki adet gini geldiğinde kanama olmuypr da bende okuyor üstelik adet günümde değil ve zorlanacak bir işte yapmadım

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Hemen hastaneye git kanama bu haftalarda iyi degil. Acilma olabilir erken dogum riski olabilir. Kaynani dinleme git.

Gülay Burçin hazAl

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim iki ay öncede kanamam olmuştu leke tarzında ve bu ay içerisinde yine oldu hemde 3 defa kaynanama söyledim adet günün gelmiş ondandır r diyo ama neden başkalaronki adet gini geldiğinde kanama olmuypr da bende okuyor üstelik adet günümde değil ve zorlanacak bir işte yapmadım
Gerçekten neyi bekliyorsun çocuğa bişey olur karnında. Hamilelikte kanamamı. Oluyormuş ay başı günün geldi demek ne saçma kaynanana şaşırdım sende büyük diye onun sözünü dinliyorsun ama. Öyle bişey yok 3 cü hamileliğim ne duydm ne gördüm öyle birşey. Doktora git bekleme. Gününde azz kalmış sağlıkla kucağına alırsın isallah canm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken adet olunmuyor doktora git bir görün birde böyle şeyleri kaynana söyleme benimkine kalsa doğumu bile evde yap diyecek direk kocanla paylaş doktora gotursun

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten neyi bekliyorsun çocuğa bişey olur karnında. Hamilelikte kanamamı. Oluyormuş ay başı günün geldi demek ne saçma kaynanana şaşırdım sende büyük diye onun sözünü dinliyorsun ama. Öyle bişey yok 3 cü hamileliğim ne duydm ne gördüm öyle birşey. Doktora git bekleme. Gününde azz kalmış sağlıkla kucağına alırsın isallah canm
Bende diyorum ne duydum ne gördüm ilk hamileliğim bebeğin hareketleri var ama korkuyorum çok az leke tarzında gelmiş iç çamaşırıma değmiş ne zmn hamgi ara geldiğinide görmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamileyken adet olunmuyor doktora git bir görün birde böyle şeyleri kaynana söyleme benimkine kalsa doğumu bile evde yap diyecek
Bunlarda öyşe ama napım eşime diyorum bana neden diyorsun diyo bilen birisine sor diyo ona göre davranalım ablaları kaynanam adet vaktı geldiği zmn illa biraz lekelenme olurmuş diyolar kaç gündür afedersiniz genital bölgemin ağrısından yürüyemiyorum sanki böyle nasıl desem zonkluyor karnımım sol tarafı da çok ağrıyor tutamadan yürüyemiyorum

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Y
Ya canım onlar eski kafalilar hemen git doktora bebeğine filan baktır benim kaynanamda öyle neymis kadın hamile kaldığı süre kanama görürse daha ıyimis allahım ya rabbim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dra gitmedin mi bunun için canım normal değil ihmal edilecek bi durumda değil

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bende diyorum ne duydum ne gördüm ilk hamileliğim bebeğin hareketleri var ama korkuyorum çok az leke tarzında gelmiş iç çamaşırıma değmiş ne zmn hamgi ara geldiğinide görmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunlarda öyşe ama napım eşime diyorum bana neden diyorsun diyo bilen birisine sor diyo ona göre davranalım ablaları kaynanam adet vaktı geldiği zmn illa biraz lekelenme olurmuş diyolar kaç gündür afedersiniz genital bölgemin ağrısından yürüyemiyorum sanki böyle nasıl desem zonkluyor karnımım sol tarafı da çok ağrıyor tutamadan yürüyemiyorum
Kusura bakma da kocan da öküzmüş anasının ogluymus koçanı kaynananı bırak doktora git sorarlarsa kontrole gidiyorm de böyle şeylerde aile hekimindeki hemşireye de sorabilirsn onlarda yardımcı oluyor

Gülay Burçin hazAl

Kayıtlı Üye
rank
Y

Ya canım onlar eski kafalilar hemen git doktora bebeğine filan baktır benim kaynanamda öyle neymis kadın hamile kaldığı süre kanama görürse daha ıyimis allahım ya rabbim
Canm bazı bayanlar hamileyken gerçekten ay basida oluyormuş. Ama cocgunlukta hamile kalınınca ay basida kesiliyor. Ben hiç olmadm. Kanada kötü bişey çocuk ya düşer. Ya Allah korusun ben kaynananın bu fikri resmen çocuğu istemiyor dahasını bilmiyorum. Ben şu aklmda su yasmda bunları biliyorsam. Onların insanlıgından şüpeederim.

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Kan gelmesi normal degil az olsada. Bende kanama oldugu gün hep dogum yaptim ben 3 kere hamilelik yasadim. Kanama sana bi isaret doktora git. Yavruna birsey olursa ömür boyu pismanlik sen cekeceksin. Oglum hasta oldu sabah doktora gittim ilac verdi aksama dogru agiz ici yara oldu ve herkez gitme birsey olmaz dediler. Ben gittim ve Herpanjina oldugu ortaya cikti. Iki gün önce oldu bunlar. Demek istedigim anne olarak hersey yapmamiz lazim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar