Kızlar acilll bi bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Kızlar acilll bi bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar acilll bi bakın
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar yenidogan bebege hepatit b aşısı yaptırmayan var mı yani sarılık o yüzden oluyo diyolar doğru mu acaba bilgisi olan yazabilir mi
Asıl hepatit yaptırmazsan o çocuk sarılık ve bir çok hastalığa yakalanır. Hayır cidden ağzı olan konuşuyor ya 🤦🏻‍♀️. Yenidoğan sarılığı 2 hafta uzamış sarılık en fazla 3 ay sürüyor oğlumda yaşadım uzamış sarılık kızımda da yenidoğan sarılığı yaşadık emzirdikçe geçti oğlum da enfeksiyonu attıktan sonra geçti . Lütfen kulaktan dolma bilgilerle her şeye inanmayın . Zaten sen ne kadar yaptırmasan bile doğar doğmaz yapılıyor o hepatit aşısı sana sormuyorlar bile emin ol .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Asıl hepatit yaptırmazsan o çocuk sarılık ve bir çok hastalığa yakalanır. Hayır cidden ağzı olan konuşuyor ya 🤦🏻‍♀️. Yenidoğan sarılığı 2 hafta uzamış sarılık en fazla 3 ay sürüyor oğlumda yaşadım uzamış sarılık kızımda da yenidoğan sarılığı yaşadık emzirdikçe geçti oğlum da enfeksiyonu attıktan sonra geçti . Lütfen kulaktan dolma bilgilerle her şeye inanmayın . Zaten sen ne kadar yaptırmasan bile doğar doğmaz yapılıyor o hepatit aşısı sana sormuyorlar bile emin ol .
Aynen katılıyorum

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi bi aşı karşıtlığıdır almış başını gidiyor. Ben çocuğuma her aşısını yaptırdım doğacak bebeğime de yaptıracağım inşallah. Etrafa kulağınızı kapatıp doktorları dinleyin derim ben.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim ağzına alkol sürmemiş dedem hepatit yüzünden siroz oldu aklını kaybediyormuş son zamanlar, kriz geçiriyor evi yerle bir ediyormuş çok şükür aşı var da görmüyoruz duymuyoruz artık.Bu aşı karşıtları hepatit nasıl bir hastalık yaşamış olsalar yalvarırlar doktorlara yapın diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi bi aşı karşıtlığıdır almış başını gidiyor. Ben çocuğuma her aşısını yaptırdım doğacak bebeğime de yaptıracağım inşallah. Etrafa kulağınızı kapatıp doktorları dinleyin derim ben.
Aynen ya bende anlamıyorum hayır arkadaşa sesleniyorum buradan kızım doğr doğmaz yoğun bakıma girdiği için hepatit aşısı yapılmadı ama lna rağmen sarılık oldu şimdi bunu nasıl aşıya bağlayacaklar sorarım sana . Yoğun bakımdan çıkar çıkmaz yapıldı aşısı sarılıkta aynı haftada düştü bit düşün derim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ağzına alkol sürmemiş dedem hepatit yüzünden siroz oldu aklını kaybediyormuş son zamanlar, kriz geçiriyor evi yerle bir ediyormuş çok şükür aşı var da görmüyoruz duymuyoruz artık.Bu aşı karşıtları hepatit nasıl bir hastalık yaşamış olsalar yalvarırlar doktorlara yapın diye
Aynen öyle işte millette onu bunu dinleyip acaba zararlı mı diye düşünüyor.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya bende anlamıyorum hayır arkadaşa sesleniyorum buradan kızım doğr doğmaz yoğun bakıma girdiği için hepatit aşısı yapılmadı ama lna rağmen sarılık oldu şimdi bunu nasıl aşıya bağlayacaklar sorarım sana . Yoğun bakımdan çıkar çıkmaz yapıldı aşısı sarılıkta aynı haftada düştü bit düşün derim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle işte millette onu bunu dinleyip acaba zararlı mı diye düşünüyor.
Doğal seleksiyon hastalıklar artınca akıllanırlar ama olan çocuklarına olur yine

Tüm sayfalar yüklendi.