Sorum var Kızlar acilll sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acilll sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acilll sorum olucak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 4 aylık kızım bugün iki kere kaka yaptı fakat ilk yaptığında bir sıkıntı yoktu ikinci yapısında ishal şeklinde ve mukuslu bir şekilde yaptı bu kötü bişey mi internetten okuduğum da diş döneminde salyayi yuttuklari için oluyormus bu doğru mu turuncu şekilde ishal şeklinde mukuslu yaptı
Geçmiş olsun canım besin alerjisi belirtileri bunlar canım doktora danışmanı öneririm

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım besin alerjisi belirtileri bunlar canım doktora danışmanı öneririm
Hem mama hem anne sütü içiyor anne sütünden mi geçmiş olabilir sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide canım yüzünde bugün kırmızı sivilceler vardı demek ondandi pudinkli bisküvi pastası yedim acaba omu yaptı

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Daha önceki postta dediğim gibi alerji belirtileri canım emerken ıkınması ağlamasıda o yüzden
Peki neden oluyor bu canım ne yapmam gerekiyor

Daha önceki postta dediğim gibi alerji belirtileri canım emerken ıkınması ağlamasıda o yüzden
Verdiğim mama da zaten alerjilere karşı olan mamadan anne sütünden mi alerji oluyor anlamadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Verdiğim mama da zaten alerjilere karşı olan mamadan anne sütünden mi alerji oluyor anlamadım
Büyük ihtimalle yediğim bir şeye alerjisi var bunu en iyi doktor tahlilinde anlarsınız canım.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hem mama hem anne sütü içiyor anne sütünden mi geçmiş olabilir sizce

Bide canım yüzünde bugün kırmızı sivilceler vardı demek ondandi pudinkli bisküvi pastası yedim acaba omu yaptı
Yediğin bişey ona alerji yapıyor doktora mutlaka danışman lazım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Doktora gitsen de bebeğin henüz küçük olduğu için neye alerjisi olduğu çıkmaz. Kendi yediklerini gözden geçir ve bebeğini gözlemle. Diyet yoluyla anlayabilirsin sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar