KIZLAR ACİLLL😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra mira tarafından oluşturulan KIZLAR ACİLLL😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,650 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR ACİLLL😔😔😔
Konbuyu başlatan Azra mira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azra mira

Azra mira

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar moralim çok bozuk..26 +2 haftalık hamileyim..Sağlık ocağında şeker yüklemem 230 çıktı..Kendi doktoruma randevuda alamadım daha..Ne yapmam lazım.. bebeğe zararlı mı bu yükseklik

Azra mira

Kayıtlı Üye
rank
Bendede yuksek cikmiwdi canim bana doktor pehriz yazdi
Kaç çıkmıştı..nasıl bir pehriz uygulandı canım..Cevabin için teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede yuksek cikmiwdi canim bana doktor pehriz yazdi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kaç çıkmıştı canım..Nasıl bir perhiz uygulandı..Şimdi nasılsın..Çok teşekkür ederim cevabın için 🙏

Gebelik şekerinde yenmemesi gerekenler neler?​

Gestasyonel diyabeti olan gebeler düşük glisemik indekse sahip gıdalarla beslenmeli ve yüksek glisemik indeksi olan gıdaları diyetlerinden çıkarmalılar.

• Rafine şeker içeren tüm besinler,
  • Beyaz ekmek,
  • Beyaz pirinç,
  • Kahvaltılık gevrekler,
  • Patates,
  • Pancar,
  • Kuru hurma,
  • Ananas,
  • Olgun muz,
  • İncir,
  • Kuru üzüm,
  • Kayısı,
  • Karpuz,
  • Mango,
  • Olgun erik,
  • Üzüm,
  • Kavun
  • Bal kabağı gibi Gİ > 55 olan besinler diyetten çıkarılmalıdır.
Yapılan araştırmalar düşük Gİ diyeti yapan bireylerde aşırı kilo alımının ve insüline başlama oranının daha düşük olduğunu göstermektedir.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar moralim çok bozuk..26 +2 haftalık hamileyim..Sağlık ocağında şeker yüklemem 230 çıktı..Kendi doktoruma randevuda alamadım daha..Ne yapmam lazım.. bebeğe zararlı mı bu yükseklik
Hayatım canini sıkma doktoruna göster doktor zaten şeker içeren yiyecekler den uzak dur diyecek ekmek pilav patates havuç bezelye tatlı kek berhiz yaparsan düzene girer canını sıkma ama doktor yüksek derse mutlaka diyet yap sana yazdığım şeyleri yeme düzelir daha çok zaman var doğuma en azından doktor müdahale eder erken teşhis çok önemli çok iyi yaptın şeker yüklemesi yaptırdın yüksek kilolu bebek olmaz annesi üzme kendini Kotu birşey değil tedavi ile düzene girer

Azra mira

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım canini sıkma doktoruna göster doktor zaten şeker içeren yiyecekler den uzak dur diyecek ekmek pilav patates havuç bezelye tatlı kek berhiz yaparsan düzene girer canını sıkma ama doktor yüksek derse mutlaka diyet yap sana yazdığım şeyleri yeme düzelir daha çok zaman var doğuma en azından doktor müdahale eder erken teşhis çok önemli çok iyi yaptın şeker yüklemesi yaptırdın yüksek kilolu bebek olmaz annesi üzme kendini Kotu birşey değil tedavi ile düzene girer
Canımsın yazdıklarınla biraz içim rahatladı..Doktorumada gitmeme daha var.Ne yapıcağını bilemedim..Bazı yerlerde bebeği olumsuz yönde etkilendiğini yazmışlar iyice modum düşmüştü

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Canim

Canim arkadaş aşagida link burakmiş baka bilirsin hansi yeyeceklerden fazla isdifade etmemen lazim oldugnu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar