Sorum var Kızlar acillll çokk acilll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kızlar acillll çokk acilll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acillll çokk acilll
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Az önce de post açtım vajinada açılma diye şimdi aynayla baktım baya açık duruyor boşluk görünüyor çok korkuyorum bu açılma mı oluyor yoksa doğuma yakın herkesin mi öyle oluyor
Canım benim öyle olmuştu ben hiç farktememistim bebek kendini çok topluyordu doğum pozisyon aldığı için doktora gittim kontrole 8santim acilmam vardı bence git bendede sancı hiç bişey yoktu 39haftalitkim bence git ne olur ne olmaz

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim öyle olmuştu ben hiç farktememistim bebek kendini çok topluyordu doğum pozisyon aldığı için doktora gittim kontrole 8santim acilmam vardı bence git bendede sancı hiç bişey yoktu 39haftalitkim bence git ne olur ne olmaz
Maşallah baya açılmış doğum nasıl oldu canım kolay mıydı çünkü baya açılma olmuş sancısız

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Az önce de post açtım vajinada açılma diye şimdi aynayla baktım baya açık duruyor boşluk görünüyor çok korkuyorum bu açılma mı oluyor yoksa doğuma yakın herkesin mi öyle oluyor
Canim acilma oyle aynayla bakmayla olmaz ,bende o haftalarda artik dogum olmasini istedigim icin aynayla bakmistim son haftalarda herkeste acik gorunuyo bebek baski yapiyo sonucta ,sancin baslarsa suyun yada kanama olursa o zamn doktor parmakla acilmaya bakar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim acilma oyle aynayla bakmayla olmaz ,bende o haftalarda artik dogum olmasini istedigim icin aynayla bakmistim son haftalarda herkeste acik gorunuyo bebek baski yapiyo sonucta ,sancin baslarsa suyun yada kanama olursa o zamn doktor parmakla acilmaya bakar

Masallah ne guzel agrisiz gelmis ☺️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah ne guzel agrisiz gelmis ☺️
Bu postundan çok geçmeden arkadaş doğurdu yeni post açtı 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar