Sorum var Kızlar acillll yardıminiza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisaozkkl tarafından oluşturulan Kızlar acillll yardıminiza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acillll yardıminiza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan nisaozkkl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım 3 aylık hamile hemen hemen rahminde ağrı hissediyor şiddetli ve sarı sarı kusuyor sürekli sizce normal mi???
Sürekli mi sarı kusuyor peki bence bşr doktora gitse iyi olur canım . Rahim ağrısı içinde kadın doğuma göründün sürekli olarak ağrıması. normal değil

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli mi sarı kusuyor peki bence bşr doktora gitse iyi olur canım . Rahim ağrısı içinde kadın doğuma göründün sürekli olarak ağrıması. normal
Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım 3 aylık hamile hemen hemen rahminde ağrı hissediyor şiddetli ve sarı sarı kusuyor sürekli sizce normal mi???
Bende 3 aylık oldum dün ama bende sürekli kustum için bana mide hapi verildi ama acile gitmiştim benimde ağrıyordu karnm ama rahimim biyuyormus meğer

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bi çok hamile kadının sarı kusduğunu duydum bendede çok olmuştu bide boğazı çok kötü yakıyo amma nedenini bilmiyorum bi doktoruna görünsün İnşallah sıkıntı yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar