Kızlar acilllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin212 tarafından oluşturulan Kızlar acilllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,191 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acilllll
Konbuyu başlatan Helin212
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
6 gündür doğum yaptım Dikişlerim çok acıyor oturamiyorum bile neyapmam lazım
Doktora git acil enfeksiyon Kapmıssın fitil verir ilaç verir çabukiyileşirsin bu enfeksiyo lar doktorsuz iyileşmez öle evde falan bekleme cnm. İlla antibiyotik. 3 dogum yaptımn ilkinde cok cektim geri 2sinde anyibiyotiksiz hastane cıkısı yapmadım doktordan istedim hep. Kuru tutmaya calıs gerekirse fön tut banyodan wc den sonraben öle yaptım. Bide kantoron yagının cok faydasını gördüm pansumandan sonra bolca dök dikişlerine böylrce gerginlik ve yırtılma olmaz dikişlerinde.ama önce doktor. Gecmiş olsun

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
Yarin ilk ışık gitmek ölüyorum resmen herkes normal diyor afedersin bide kaşıntı da oluyor uzanamiyorum bile

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
Batikonla pansuman yapın WC sonrası çok rahatlatıyor
Yapıyorum her defasinda yok bı sonuç her geçen dakika sanki daha acı veriyor normalde 1 haftaya geçer dediler ama işte acısı hafiflese dikiş sorun değil bebeği emzirirken bile zorlanıyorum patliyacak diye ödüm kopuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok gecmıs olsun canım
Teşekkür ederim canım

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyorum her defasinda yok bı sonuç her geçen dakika sanki daha acı veriyor normalde 1 haftaya geçer dediler ama işte acısı hafiflese dikiş sorun değil bebeği emzirirken bile zorlanıyorum patliyacak diye ödüm kopuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım
Allah şifanızı versin dikiş işi zor valla çok geçmiş olsun benimde ilk doğumumda öyle olmuştu .

Tüm sayfalar yüklendi.