Kizlar aglicam artikkk🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Kizlar aglicam artikkk🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,596 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar aglicam artikkk🥺
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Doktor hangi ilaci werirse wersin idrar yolu enfeksiyonu gecmiyor yanmalarim yuzunden uyuyamiyorum geceleri cok kotuyum napicam ben 😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım ılacla gecmıyorsa dogal yollarla zor gibi duruyor bol su ıc canım vucut enfeksiyonu kendi uretıyor olabilir mi

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon İçin Dut Kürü

Bir buçuk su bardağı suya 3 yemek kaşığı dut kurusu katıp 7 dakika kaynatın. Ilıyınca aç karnına yudum yudum içiniz.
Sabah Akşam aç karnına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon İçin Dut Kürü

Bir buçuk su bardağı suya 3 yemek kaşığı dut kurusu katıp 7 dakika kaynatın. Ilıyınca aç karnına yudum yudum içiniz.
Sabah Akşam aç karnına
Bunu ben bir doğal sglıkçı dan öğrenmiştim öneririm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor hangi ilaci werirse wersin idrar yolu enfeksiyonu gecmiyor yanmalarim yuzunden uyuyamiyorum geceleri cok kotuyum napicam ben 😔
Valla canım aynı durum bende de vardı ayıptır söylemesi günlük olarak iç çamaşırımı degisttiyordum bol bol su iciyordum ve eşimle belirli bir süre ilişkiye girmedim hiç öyle atlattım doktorum da tavsiye etmişti bunu bana sana da öneririm

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım aynı durum bende de vardı ayıptır söylemesi günlük olarak iç çamaşırımı degisttiyordum bol bol su iciyordum ve eşimle belirli bir süre ilişkiye girmedim hiç öyle atlattım doktorum da tavsiye etmişti bunu bana sana da öneririm
Su cok iciyorum iliski zaten yasakladi doktor progestan kullaniyorum alttan o mu yanma yapiyor acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Su cok iciyorum iliski zaten yasakladi doktor progestan kullaniyorum alttan o mu yanma yapiyor acaba
Olabilir doktoruna de istersen çünkü bende kullandım sıkıntı yapınca doktoruma danistim ağız yolu ile almamı söyledi bazen oda yanma kasinti yapabiliyor benim enfeksiyon geçtikten sonra düşük riski vardır enfeksiyon çıkmadığı halde yanma ve kasinti vardı ilaç yapıyormuş doktoruna de oda kullanma şeklini değiştirir canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar