Kızlar akıntı ve ağrı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ...nlfahfat tarafından oluşturulan Kızlar akıntı ve ağrı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 495 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar akıntı ve ağrı normal mi
Konbuyu başlatan ...nlfahfat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsa Nur

...nlfahfat

Kayıtlı Üye
rank
36 +5 günlük hamileyim 2 gündür kalçanın üstünde ağrı hissediyorum 2 3 gündür de beyaz akıntıların başladı az az iç çamaşırıma damlıyor kızlar. Normla mi yokss hastaneye gitmeli miyim sizce yoksa doğum yakın ondanmi beklemelimiyim genede kontrol amaçlı bir gitmelimiyim

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
36 +5 günlük hamileyim 2 gündür kalçanın üstünde ağrı hissediyorum 2 3 gündür de beyaz akıntıların başladı az az iç çamaşırıma damlıyor kızlar. Normla mi yokss hastaneye gitmeli miyim sizce yoksa doğum yakın ondanmi beklemelimiyim genede kontrol amaçlı bir gitmelimiyim
Gitmene gerek yok artık vakitlerine giriyorsun böyle şeyler normaldir gitsen de doktorlar bişey yapmaz normal der gönderir canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğe
Eğer nişan gelirse suyun giderse sancım düzenli gelirse o zmn git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar