Sorum var Kızlar akşama yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar akşama yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar akşama yemek
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar akşama ne yemek yapmayı düşünüyorsunuz belki bana da fikir olur hergun ne yapacağımı sasiriyorum ya 😂 keşke birileri bizim yerimjze yemeği yapsa
Valla kuzum ben misafirlikteydim yemekten yırttım bugün

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Mis gibi menü afiyet olsun canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde aynı canım 😔sinir oluyorum salça çok diyor az koyuyorum niye az diyor patatesle türlü yemeğini hayatta yemez herşeyi karıştırmış sin diye bı anormal valla bende git anan güzelini yapiversin diyorum ne diyeyim 😂😂

Ahh keşke 😂😂

Ben robot süpürge al al diyorum almıyor 😂😂bı kandirabilirsem aldiricam ben oturayım o supursun arkasından ben silerim 😂😂zaten yeterince işimiz var 1 işimiz bari kolaylassin
İyi yapıyon canım bpşber sen mükemmel yapsada kusur bulur bunlar o cinsten 😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Mis gibi menü afiyet olsun canım 🥰

Benimde aynı canım 😔sinir oluyorum salça çok diyor az koyuyorum niye az diyor patatesle türlü yemeğini hayatta yemez herşeyi karıştırmış sin diye bı anormal valla bende git anan güzelini yapiversin diyorum ne diyeyim 😂😂

Ahh keşke 😂😂

Ben robot süpürge al al diyorum almıyor 😂😂bı kandirabilirsem aldiricam ben oturayım o supursun arkasından ben silerim 😂😂zaten yeterince işimiz var 1 işimiz bari kolaylassin
Teşekkür ederim canım

Valla kuzum ben misafirlikteydim yemekten yırttım bugün
Ne güzel canım geceden düşünmeye başlarsın yarına ne yapayım diye 😂biz kadınların başka işi ne

İyi yapıyon canım bpşber sen mükemmel yapsada kusur bulur bunlar o cinsten 😂
Aynen canım aslında sıkıntı yemekte değil huyları olmuş o annesine de öyle hep bı mazeret bulur 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne güzel canım geceden düşünmeye başlarsın yarına ne yapayım diye 😂biz kadınların başka işi ne

Aynen canım aslında sıkıntı yemekte değil huyları olmuş o annesine de öyle hep bı mazeret bulur 😂
Aynen öyle 😁

Tüm sayfalar yüklendi.