Kizlar Allah rizasi icin bakin ya !

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Kizlar Allah rizasi icin bakin ya ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 939 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar Allah rizasi icin bakin ya !
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
5 bucuk yasinda oglum 6 yasinda diyebiliriz artik ,hic bir sekilde beni dinlemiyo soyledigim hicbisiyi yapmiyo ne elini yikar ne yuzunu yikar ne de benim yikamama izin vermez. Bir banyo yaptirana kadar dinden imandan cikariyo her seye ama herrrrseye agliyo 40 li bebek bu kadar aglamaz ,pislik icinde pislik icinde uyaniyo hasta oluyo elini yuzunu yikamamasi beni cildirtiyo arTik ,berbere gidelim tiras ol yok sabah sabah sinir krizi gecirdim ,herseye yok herseye ama herseye agliyo sabah aglayarak utanir gece sabaha kadar zirlar duzgun uyumayi bile bilmiyo ,mikrop yuvasi cocuk ya yemin ederim artik kafayi yiyorum keske olmasaydin diyorum artik ,sizin cocuklarda boylemi ya cocuklardan sogutttu beni ,biktim artik gercekten tmm cocuktur kizmim uzmumm diyim ama artik dayanilacak gibi degil kiziyom sonrada vijdan azabi cekiyom ,bende dengesiz oldum ,lutfen aranizda bole cocugu alan varmi 😔😔
3 yaşındaki kızım aynı bòyle beni tüketti ömrümü yedi resmen her zaman kafasına göre davranır asla beni dinlemez inat dediğim dedik bir çocuk ama sorun şu benim kızım hep böyleydi ama kardeşi olduktan sonra iyice beter oldu oğlumda böyle olmuştu onun yanında kardeşini sevme ona daha çok önem ver birlikte vakit geçir daha değerli olduğunu hissetsin ben böyle yapıyorum bazen delirtsede işe yarıyor

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cevreden uzaklasinca diye bel baglamasan guzel olur bacim, ya gittiginiz cevre daha kotu olursa? Ya tanidigi yok diye daha da hircinlasirsa ya da daha da icine kapanirsa? Ben senin yerinde olsam simdiden birseyler uygulamaya baslarim. Ödülü oncesinde verme, odulun ne oldugunu soyle ama yerini soyleme, iste su is yapilmadan ortaya cikmiyormus ödül de. Esinle paslaşın senin kizdiginda esin yuz vermesin, eşin kizinca sen yüz verme. Esim arada benim cocuk icin biraz bana laf atiyor hemen soyluyorum suan anlamiyor ama anlamaya basladiginda boyle yapmaya devam edersen kalacak yer ararsin kendine haberin olsun, haddini ve yerini bil diye. Eşin seni yuceltsin cocuguna karsi sen de eşini yucelt cocuguna karşı ki karsisindaki dik durusu gordukce kendine yavas yavas ceki duzen verecektir.
Cok fogru bi konuya degindin insanin basinda koca olmayinda esim hep sehir disinda calisiyodu evde baba gormedi dolayisiyla otorite gormedi ben cok uygulamaya calistim ama basaramadim ,dedigin gibi babasi basinda durursa ve birbirimizi yuceltirsek cocugun gozundede bazi seyler duzelecektir,bide tasinacagimiz yerde gorumcemin cocuklari var babalari hoca cocuklarida terbiyeli dua falan herseyi biliyolar sık sık onlarla bulusturcam kuran kursunada gondermeyi dusunuyom insallah duelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onun
3 yaşındaki kızım aynı bòyle beni tüketti ömrümü yedi resmen her zaman kafasına göre davranır asla beni dinlemez inat dediğim dedik bir çocuk ama sorun şu benim kızım hep böyleydi ama kardeşi olduktan sonra iyice beter oldu oğlumda böyle olmuştu onun yanında kardeşini sevme ona daha çok önem ver birlikte vakit geçir daha değerli olduğunu hissetsin ben böyle yapıyorum bazen delirtsede işe yarıyor

Canim inanki kucugunden cok buyuguyle vakit geciryom isimi gucumu birakip onla top oynuyom vakit geciryom kucugunu onun yaninda dikkat ediyom sevmiyom sevsemde ikisine birden sariliyom neler yapmiyom ki insallah duzelir aslinda bu kadar kotu degil bu son bibsenede bole oldu

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Cok fogru bi konuya degindin insanin basinda koca olmayinda esim hep sehir disinda calisiyodu evde baba gormedi dolayisiyla otorite gormedi ben cok uygulamaya calistim ama basaramadim ,dedigin gibi babasi basinda durursa ve birbirimizi yuceltirsek cocugun gozundede bazi seyler duzelecektir,bide tasinacagimiz yerde gorumcemin cocuklari var babalari hoca cocuklarida terbiyeli dua falan herseyi biliyolar sık sık onlarla bulusturcam kuran kursunada gondermeyi dusunuyom insallah duelir
Sen elinden geleni yaptiktan sonra Allah'ın izniyle duzelir ☺️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onun

Canim inanki kucugunden cok buyuguyle vakit geciryom isimi gucumu birakip onla top oynuyom vakit geciryom kucugunu onun yaninda dikkat ediyom sevmiyom sevsemde ikisine birden sariliyom neler yapmiyom ki insallah duzelir aslinda bu kadar kotu degil bu son bibsenede bole oldu
Yani ister istemez kıskançlık oluyor birde 6 yaşında dedin herşeyi anlıyor artık kardeş büyüdükçe değişiyor demekki

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
5 bucuk yasinda oglum 6 yasinda diyebiliriz artik ,hic bir sekilde beni dinlemiyo soyledigim hicbisiyi yapmiyo ne elini yikar ne yuzunu yikar ne de benim yikamama izin vermez. Bir banyo yaptirana kadar dinden imandan cikariyo her seye ama herrrrseye agliyo 40 li bebek bu kadar aglamaz ,pislik icinde pislik icinde uyaniyo hasta oluyo elini yuzunu yikamamasi beni cildirtiyo arTik ,berbere gidelim tiras ol yok sabah sabah sinir krizi gecirdim ,herseye yok herseye ama herseye agliyo sabah aglayarak utanir gece sabaha kadar zirlar duzgun uyumayi bile bilmiyo ,mikrop yuvasi cocuk ya yemin ederim artik kafayi yiyorum keske olmasaydin diyorum artik ,sizin cocuklarda boylemi ya cocuklardan sogutttu beni ,biktim artik gercekten tmm cocuktur kizmim uzmumm diyim ama artik dayanilacak gibi degil kiziyom sonrada vijdan azabi cekiyom ,bende dengesiz oldum ,lutfen aranizda bole cocugu alan varmi 😔😔
Bir çocuk nasıl olursa olsun keşke olmasaydın lafını asla haketmez sünnet olmuş kardesiyle kiskandirmaya çalışmışlar kardeşini sen dogurdugun içinde ister istemez sana karşı hircinlasabilir kendin psikolojik destek alıp çocuğuna yardımci olabilirsin kızım 1 yasinda altını değiştirmek giydirmek çığrından çıkıyor nefes nefese kalıyorum yinede olduğu her saniyeye binlerce kez şükür ediyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir çocuk nasıl olursa olsun keşke olmasaydın lafını asla haketmez sünnet olmuş kardesiyle kiskandirmaya çalışmışlar kardeşini sen dogurdugun içinde ister istemez sana karşı hircinlasabilir kendin psikolojik destek alıp çocuğuna yardımci olabilirsin kızım 1 yasinda altını değiştirmek giydirmek çığrından çıkıyor nefes nefese kalıyorum yinede olduğu her saniyeye binlerce kez şükür ediyorum
Keske olmasaydi lafini kolay kolay asla solemez ama demk istedigim o kadarr bunaltiyoki o kadr cileden cikiyorum ki istemeden soluyordum ,yoksa bende anneyim benim cigerim sonucta hangi anne evladinin ayagina tas degsin isterki ,bebegin altini degistirme meselesi bendede var kiz cocuklari hepmi bole bilmiyorum ama bi altini degistirene kadar inanki terliyorum artik hic izin vermez degistirmeme keske sonrunlar sadece alt degistirme meselesi kadar basit olsa ,benim zaten piskolojik destege ihtiyacim var tasindigim zaman ilk yapacgim sey pisgologa gitmek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah yardımcın olsun canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar