Kızlar artık delircem yardım 😣🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar artık delircem yardım 😣🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,342 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar artık delircem yardım 😣🙏
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün hiç uyumadı bebeğim ve hala uyumuyor ağlıyor. Emiyor uyuyor beş dk yarım saat geçmeden uyanıyor. Emiyor kusuyor sürekli delircem 😣 bugün toplasan beş dk yarım saatlerle 3-4 saat uyumuştur 🥺 ne yapacam niye böyle fikri olan var mı?
Cnm kusmasi gaz cok sıkıştirinca oluyor besledikten sonra gazini cikarmadan besigine koyma uyku sorunu desen birbucuk ay sonra 1 yasina giricek hala uyku problemi yasiyoruz artik gece besik sallamaktan kolum agriyor bazen deliksiz bir uyku uyumaya hasret kaldim inan Allah yardimcimiz olsun

T

Tomris umay

Guest
Bugün hiç uyumadı bebeğim ve hala uyumuyor ağlıyor. Emiyor uyuyor beş dk yarım saat geçmeden uyanıyor. Emiyor kusuyor sürekli delircem 😣 bugün toplasan beş dk yarım saatlerle 3-4 saat uyumuştur 🥺 ne yapacam niye böyle fikri olan var mı?
Gazı olabilir veya reflü gazını çıkardıktan sonra mutlaka yan yatırmanız gerekiyor eğer bunları yaptığınız halde hala huysuzluk devam ediyor ise bir doktora götürmenizde fayda var dipnot:çocuk gelişimciyim.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 3,5 aylık ama doğduğundan beri benim bebeğimde öyle biz eşimle beraber battaniyeyle sallıyoruz öyle uyuyor bidaha 3 4 saatte bir emmek için uyanıyor kusmasinida doktora sordum 6 aya kadar sindirim sistemi yerine oturmadığı için kusması gayet normal demişti
Kustugu için mi acaba sık sık emmek istiyor 😟 doktor sık emzirme ondan kusuyor dedi ama susmuyor emmeden ne yapayım 🤦 uykusu baya sıkıntı normalde yenidoganlar hep uyur derlerdi bu sarılık bitti biteli uyumuyor 🥺😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gazı olabilir veya reflü gazını çıkardıktan sonra mutlaka yan yatırmanız gerekiyor eğer bunları yaptığınız halde hala huysuzluk devam ediyor ise bir doktora götürmenizde fayda var dipnot:çocuk gelişimciyim.
Reflü olabilir belkide çünkü iki tarzda kusuyor birinci tarzı emerken bile kusuyor süt olarak kusuyor hatta sütün biraz koyu hali gibi ikincisi de peynir mi yogurt mu öyle bir kusması oluyor. Bide iki günde bir günde iki defa büyük tuvaletini yapıyor bu normal mi ama aşırı yapıyor yapınca da 🤦 bu arada teşekkür ederim cevabınız için 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm kusmasi gaz cok sıkıştirinca oluyor besledikten sonra gazini cikarmadan besigine koyma uyku sorunu desen birbucuk ay sonra 1 yasina giricek hala uyku problemi yasiyoruz artik gece besik sallamaktan kolum agriyor bazen deliksiz bir uyku uyumaya hasret kaldim inan Allah yardimcimiz olsun
Valla öyle ayakta uyuyorum kafamı en ufak bir yere koyunca uykuya dalıyorum baya uyku problemi yaşıyoruz Allah'ım kolaylıklar versin hepimize 🤦 iki üç türlü kusuyor biri daha emerken hop diye çıkarıyor o direkt süt, bide emdikten sonra bir süre sonra sütün bir tık katı hali gibi kusuyor, bide peynir mi yogurt mu o tarzda bir kusması var. Doktor çok fazla emiyor ondan diyor ama sürekli aranıyor acaba sütüm mü yetmiyor yada kalitesiz mi sütüm neden böyle anlamadım 😞

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar