Kızlar az sohbet edelim vallahi canım sıkıldı uygulama ne sessiz böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar az sohbet edelim vallahi canım sıkıldı uygulama ne sessiz böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,483 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar az sohbet edelim vallahi canım sıkıldı uygulama ne sessiz böyle
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne yapıyorsunuz nasılsınız kızlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz
Akşama ne yemek yapicaksiniz bende patlıcan yemeği pilav çorba var
Birde bende çok aşırı şekilde kıl batması oluyor ağda yaptığım bölgelerde sizinde oluyor mu kabak lifi iyi geliyor dediler kullandım tık yok🤦
Ay sanırım herkeste oluyor ya bende de oluyor neler neler yaptım yok 🤦🏻‍♀️.

ilknuralya

Kayıtlı Üye
rank
Yemekle uğraşıyorum canm sen ne yapıyorsun nasılsın o sorun bendede var ama ne yapsamda geçmiyor yine çıkıyor
Kese çok iyi geliyor kıl batmasına banyoda önce güzelce sıcak suyun altınada dur derin yumuşasın sonra kendini hacışakir kalıp sabunla yıka o cildi güzel kurutıyor sonra al eline keseyi batık olan yerleri kesele baya deri çıkıyor banyo sonrasında kurulandıktan sonra bebeyağı sür cildine ipek gibi oluyorsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Dinlen kendine sende canım ne izliyorsun
Ya ağda yapıyorum ya misal bacağımda kıl patmasi oluyor içine dönüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl geçecek bu ya valla böyle olunca sanki hiç ağda yapılmamış gibi duruyor sinir oluyorum bir türlü temiz görunmüyor böyle olunca
Aynen ya ben de çok rahatsız oluyorum genetik belki de bazılarına bakıyorum bebek gibi dolaşıyorlar

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz nasılsınız kızlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz
Akşama ne yemek yapicaksiniz bende patlıcan yemeği pilav çorba var
Birde bende çok aşırı şekilde kıl batması oluyor ağda yaptığım bölgelerde sizinde oluyor mu kabak lifi iyi geliyor dediler kullandım tık yok🤦
İyi canm iki gün önce aşı oldum kolum ağrıyo biraz bende menemen bide cacık yapabildim anca kolumu kaldıramıyorum şimdi oturdum canm sert kese lifler var oda iyi geliyo diye biliyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen ya ben de çok rahatsız oluyorum genetik belki de bazılarına bakıyorum bebek gibi dolaşıyorlar
Dimi bakalım belki lazer makinesi alırım.ya

Her insanın cildi farklıdır tabi de ben bi narlı aldım geçmedi ille dediler uzun kullanman lazım devamında yaseminli aldım ama yok en son bıraktım duruyor öyle banyoda
Düzenli kullanım gerekiyor belki de

İyi canm iki gün önce aşı oldum kolum ağrıyo biraz bende menemen bide cacık yapabildim anca kolumu kaldıramıyorum şimdi oturdum canm sert kese lifler var oda iyi geliyo diye biliyorum
Tetanoz mu kuzum dikat et iki üç çekersin afiyet olsun

Tüm sayfalar yüklendi.