Sorum var Kizlar bacağa kramp girmesi ve kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Kizlar bacağa kramp girmesi ve kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bacağa kramp girmesi ve kasılma
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Yarın 34 haftalik olacağız bacağıma yürürken kramp giriyor biraz dinleniyorum geçiyor sonra yine başlıyor bebegin hareketleri de sert doğum sancısı olma ihtimali var mi ?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yarın 34 haftalik olacağız bacağıma yürürken kramp giriyor biraz dinleniyorum geçiyor sonra yine başlıyor bebegin hareketleri de sert doğum sancısı olma ihtimali var mi ?
Krapmlarin için magnezyum değerlerine baktırdım mi kuzum magnezyum eksikliği olabilir hareketlerinin sert olması normal büyüyor ve yeri daralıyor aynı zamanda sert tepkiler vermesi gayet olağan bir durum

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Krapmlarin için magnezyum değerlerine baktırdım mi kuzum magnezyum eksikliği olabilir hareketlerinin sert olması normal büyüyor ve yeri daralıyor aynı zamanda sert tepkiler vermesi gayet olağan bir durum
Magnezyum için ilaç vermişti doktor kullanıyorum günlük 1 tanede soda içiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde oluyor kasığın aşağı tarafı
Benim belime de vuruyor aynı zamanda biraz korkuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu haftalarda magnezyum eksikliğinden kramp olabilir karnında ara ara sertleşir bu yüzden dinlenince geçiyormuş doğum belirtisi değildir. Günde iki tane maden suyu içebilirsin canım baya rahatlatır

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm magnezyum vermişti doktor bana kramplarim için . Karnın sertlesmesi de bebeğin yeri daralıyor ondandır . Yürüyüş yap soda da iç geçmez ama azalır benim öyle idi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Magnezyum için ilaç vermişti doktor kullanıyorum günlük 1 tanede soda içiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim belime de vuruyor aynı zamanda biraz korkuyorum
Gayet iyi onzman kullanmaya devam et sodayida günde 2 defa icebilirsin bir sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.