Sorum var Kızlar bacak ağrısı doğum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MUHMER❤️ tarafından oluşturulan Kızlar bacak ağrısı doğum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bacak ağrısı doğum belirtisi mi
Konbuyu başlatan MUHMER❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnce de 😂 sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕
Amin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum sancısında bacak ağrıları oluyor ama senin tarif ettiğin gibi değil hamilelikte bacak bel ağrısı olur kramplarda çok oluyor son haftalarda
Bu kramp tarzında değildi normalde kramp ta oluyordu bu daha farklıydı şuan iyi devam etmediği için hastaneye de gerek kalmadı şimdilik 😀

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kolay sanıyorlar oysaki biz kadınlar ne çektiğimizi biliyoruz erkekler çok şanslı 😂
Evet ya bazıları öyle konuşuyor ki sanki anaları bacıları hiç adet sancısı doğum falan yaşamamış gibi deliriyorum şükürler olsun eşim anlayışlı ama görümcemin eşi ıyyyyyyyy çıldırıyorum karısına bir seslenmesi var öküz ne ki

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bazıları öyle konuşuyor ki sanki anaları bacıları hiç adet sancısı doğum falan yaşamamış gibi deliriyorum şükürler olsun eşim anlayışlı ama görümcemin eşi ıyyyyyyyy çıldırıyorum karısına bir seslenmesi var öküz ne ki
Erkeklerin yarısı öküz mallesef 🤷

Benim eşim 9 ay boyunca yataktan çıkmazdı artık 🤣🤣🤣
Vallahi benimde bı hasta olması bile çıldırtıyor beni o kadar mız mız hamileliğini hiç cekemzdim😂😅

Benim eşim 9 ay boyunca yataktan çıkmazdı artık 🤣🤣🤣
Vallahi benimde bı hasta olması bile çıldırtıyor beni o kadar mız mız hamileliğini hiç cekemzdim😂😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Erkeklerin yarısı öküz mallesef 🤷

Benimkide aynısı vallahi bir başı ağrısa bile yatak döşek yatar çekilmez yani 😒

Tüm sayfalar yüklendi.