Sorum var Kızlar bakabilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kızlar bakabilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakabilirmisiniz
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncellikle nasılsınız inşallah iyisinizdir canlarım 🙏 kızlar biliyorsunuz ikinciye hamileyim 16 haftalık göğüslerim hamileliğimin başından beri o kadar çok hasaski ve şiş yani dokunsam canım acıyor masalda bazen yatırarak oynuyorum yediyorum falan çok kötü tekmeliyo cinnet geçiriyorum kendi kendime resmen ben kızımda böyle birşey yaşamamıştım bu hamileliğim neden böyle anlamıyorum 🤦

Kızlar öncellikle nasılsınız inşallah iyisinizdir canlarım 🙏 kızlar biliyorsunuz ikinciye hamileyim 16 haftalık göğüslerim hamileliğimin başından beri o kadar çok hasaski ve şiş yani dokunsam canım acıyor masalda bazen yatırarak oynuyorum yediyorum falan çok kötü tekmeliyo cinnet geçiriyorum kendi kendime resmen ben kızımda böyle birşey yaşamamıştım bu hamileliğim neden böyle anlamıyorum 🤦
Sağlıkla kavuşmak nasip olsun kuzum 💕
Her hamilelik bir olmuyor diyorlardı gerçekten doğruymuş aynı şeyi bende yaşıyordum elim değse canım acıyordu ilerleyen haftalarda geçiyor sanırım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
H
Her gebeliğin kendine has özellikleri vardır canım hassasiyet illa ki olur kaşıma sıkma

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kavuşmak nasip olsun kuzum 💕
Her hamilelik bir olmuyor diyorlardı gerçekten doğruymuş aynı şeyi bende yaşıyordum elim değse canım acıyordu ilerleyen haftalarda geçiyor sanırım
Sağol balım ❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

H

Her gebeliğin kendine has özellikleri vardır canım hassasiyet illa ki olur kaşıma sıkma
Kaşıntım yok canım sadece acıyo
Bende hiç gögüs hasesiyeti yok bu neden acaba 13 haftaliq hamileyim qusmam olmadi şükür ama göstede hasasiyet yok bende hiç hamile dilim sanki hiç bir yerim arımıyo normali
Bünyeden bünyeye göre değişiyor çok normal benimde bulantım vardı kusmak yoktu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bende hiç gögüs hasesiyeti yok bu neden acaba 13 haftaliq hamileyim qusmam olmadi şükür ama göstede hasasiyet yok bende hiç hamile dilim sanki hiç bir yerim arımıyo normali
Biri ağrır normal değil der biri ağrımaz normal değil der bende anlamadım gitti 😂😂

Her hamilelikte aynı şey olmak zorunda değil her çocuk farklıdır özeldir 🥰🥰

her hamileikde bulanti qusma olmurki
Aynen cnm

Bende mesela 3.gebelik hiç birinde kusma vs olmadı hiç

Tüm sayfalar yüklendi.