Sorum var Kizlar bakar misiniz önemli bir sorum olucak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz önemli bir sorum olucak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 364 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz önemli bir sorum olucak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 29 haftalik gebeyim ikinci gebeligim bu fakat göbeğim asagida bnde fark Ediyordum annem de bugün dedi senin gobegin asagida diye cinsiyeti de kiz ama dedi belki erkektir kızım da hiç asagida değildi göbeğim sizce erken doğum mu anlayamadım olurmu bu şekilde gobegin asagida olmasi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 29 haftalik gebeyim ikinci gebeligim bu fakat göbeğim asagida bnde fark Ediyordum annem de bugün dedi senin gobegin asagida diye cinsiyeti de kiz ama dedi belki erkektir kızım da hiç asagida değildi göbeğim sizce erken doğum mu anlayamadım olurmu bu şekilde gobegin asagida olmasi
Bende 31 haftalığım banada baştan beri kız diyorlar ama benim göbekte erkek gibi anlamadım şüpheleniyorum ben de arada

Cnm açtın sancın falan varmı benimde asagada ikinci gebelik benimde annemde farketi dedi senin göbeğin niye aşağıda dedi doktorlar bişey demedi demeki normalmis

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Bende 31 haftalığım banada baştan beri kız diyorlar ama benim göbekte erkek gibi anlamadım şüpheleniyorum ben de arada
Vallahi canim gerçekten şüphelenmemek elde değil kesin kız denildi bana ama göbeğim erkek bebek olduğuna dair bir göbeğe benziyor ilk gebeligimde daha bir şişkindim göbeğim vardı baya bide yukardaydi şimdi ise aşağıda göbeğim anlamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm açtın sancın falan varmı benimde asagada ikinci gebelik benimde annemde farketi dedi senin göbeğin niye aşağıda dedi doktorlar bişey demedi demeki normalmis
Yani canim sancim falan yok ama gerilme çok oluyor göbeğmde birde asagida göbeğim bebeğim de fazlasıyla hareketli her saniye diyebilirim

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canim gerçekten şüphelenmemek elde değil kesin kız denildi bana ama göbeğim erkek bebek olduğuna dair bir göbeğe benziyor ilk gebeligimde daha bir şişkindim göbeğim vardı baya bide yukardaydi şimdi ise aşağıda göbeğim anlamadim

Yani canim sancim falan yok ama gerilme çok oluyor göbeğmde birde asagida göbeğim bebeğim de fazlasıyla hareketli her saniye diyebilirim
Herşeyin hayırlısı canım sağlıklı olsunlar da gerisi hiç önemli değil

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 3. Hamilelikte öyleydi herkes erkek dedi gòbeğime bakarak ama kızım oldu o farketmiyor cinsiyetin göbekle alakası yok canm her hamilelik bir olmuyor aşağıda olmasıda eğer bi tehliken yoksa olabiliyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim benim kizimda da asagida idi kafana takma strese sokma kendini
Sag sağlim kucağına almayi nasip etsin rabbim insallah

Aynen cnmm benimde çok hareketli hiç durmuyor doktora söyledim normal dedi muayene etti herşey iyi dedi sende korkma ama bı doktora görünmek istersen git cnm benim biraz sancimda vardı ama doktor erken doğumda bahsetmedi normalmiş her gebelikte karın aynı olacak degil

Merhaba Benimde 20 haftalık aşağıda ve hareketleri çok az bazen hiç hissetmiyorum 😒
Cnm korma seninki yeni hareket etmeye başlayacak daha yeni 20 haftalık karnında belki git gide yukarıya çıkar doktora gitiginde şöyle cnm hareketli az ve karnım sanki asagada de bende muayene oldum doktor herşey normal dedi

Merhaba Benimde 20 haftalık aşağıda ve hareketleri çok az bazen hiç hissetmiyorum 😒
Cnm korma seninki yeni hareket etmeye başlayacak daha yeni 20 haftalık karnında belki git gide yukarıya çıkar doktora gitiginde şöyle cnm hareketli az ve karnım sanki asagada de bende muayene oldum doktor herşey normal dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar