Sorum var Kızlar bakar mısınız sizlere sorum olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız sizlere sorum olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 166 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız sizlere sorum olacak
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 aylık bebeğim gece gündüz dogru dürüst uyumuyor hem anne sütü hem mama alıyordu fakat sonradan sütü içmemeye başladı ağırlıklı olarak mama icti böyle olunca emmeyi bıraktı emmek istemiyor bende artık mama veriyorum canlarım sorunum şu ki bebeğim uyumuyor gündüz ve gece ne yapicam bilmiyorum mesela mama veriyorum 5 ölçek 150 cc içiyor sonra gazını fln cikartiyor günde üç kez fln kakasını yapıyor ama ishal şeklinde sarı sürekli ağzına biseyleri götürmeye çalışıyor dişten mi anlamadım mama içtikten sonra uyutmaya çalışıyorum uykusu da var halbuki ayağımda salliyorum resmen ağlayarak uyumuyor direniyor uykuya zorla uyutuyorum uyutunca da erken uyanıyor uyurken kafasını sağa sola çeviriyor gece bir sağa bir sola dondure döndüre uyutuyorum bebeği ne yapicam bilmiyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 5 aylık bebeğim gece gündüz dogru dürüst uyumuyor hem anne sütü hem mama alıyordu fakat sonradan sütü içmemeye başladı ağırlıklı olarak mama icti böyle olunca emmeyi bıraktı emmek istemiyor bende artık mama veriyorum canlarım sorunum şu ki bebeğim uyumuyor gündüz ve gece ne yapicam bilmiyorum mesela mama veriyorum 5 ölçek 150 cc içiyor sonra gazını fln cikartiyor günde üç kez fln kakasını yapıyor ama ishal şeklinde sarı sürekli ağzına biseyleri götürmeye çalışıyor dişten mi anlamadım mama içtikten sonra uyutmaya çalışıyorum uykusu da var halbuki ayağımda salliyorum resmen ağlayarak uyumuyor direniyor uykuya zorla uyutuyorum uyutunca da erken uyanıyor uyurken kafasını sağa sola çeviriyor gece bir sağa bir sola dondure döndüre uyutuyorum bebeği ne yapicam bilmiyorum
Merhaba canım bebek atak döneminden geçiyor aynı bizde öyleydik inanır mısın ya belli süre sonra geçecek inşallah huy kalmaz yazma falanver eline uyurken onunla oynarken uyur ben öyle yapıyorum vAlla şuan bile ona salıp uyuyor canım benim karnı da doyuyor üç kaka çok iyi gerçekten masallah birde bnce süt ağırlıklı keşke devam etseydin süt daha iyi şükür varmışta ama bırakmış ona da çok çare yok

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bebek atak döneminden geçiyor aynı bizde öyleydik inanır mısın ya belli süre sonra geçecek inşallah huy kalmaz yazma falanver eline uyurken onunla oynarken uyur ben öyle yapıyorum vAlla şuan bile ona salıp uyuyor canım benim karnı da doyuyor üç kaka çok iyi gerçekten masallah birde bnce süt ağırlıklı keşke devam etseydin süt daha iyi şükür varmışta ama bırakmış ona da çok çare yok
Merhaba canım benim evet öncelikle sütü bıraktı içmeyi hasta oldu burun tıkanıklığı fln derken sürekli benim hatamdi aç kalmasin diye mama verdim bu sefer de hastalık donemindeyken emmeyi bıraktı mecbur mama veriyorum artık evet canım gunde üç kez fln kakasını yapıyor ama sulu sarı dişkili böyle anlamadım bende diştenmidir acaba diye düşünüyorum ne güzel sen yazmaya alıştirmissin bebeğini benim Bebegim elleriyle kapatıyor yüzünü öyle uyuyor gözüne bişey ortunce uyumuyor ellerini yüzüne koyuyor öyle uyuyor fakat ağlaya sizlana sizlana uyuyor artık ayaklarım uyuşuyor sallamaktan ne yapicam bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Katılıyorum ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
♥️👍

Tüm sayfalar yüklendi.