Sorum var Kizlar bakar misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar bakar misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 224 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakar misiniz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 8 haftalik hamileyim fakat kasiklarim da adet sancisina benzer bir ağrı oluyor hafif bir şekilde birsey olur mu sizce
Ağrı şiddetli değil ve dinlenince geçiyor ise korkms çok normal. Canım. Kanama yada lekelenme eşlik etmiyorsa sorun yok. Biraz uzun bakalım geçecek mi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı şiddetli değil ve dinlenince geçiyor ise korkms çok normal. Canım. Kanama yada lekelenme eşlik etmiyorsa sorun yok. Biraz uzun bakalım geçecek mi
Yok canım kanama lekelenme falan sadece idrar enfeksiyonum var ondan olabilir mi acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lekelenme kanma varmı canım yoksa sadece ağrı vücut tepkime veriyor bebeğe rahim ağrısı yapıyor kanama yoksa korkma canim
Yok canım çok şükür öyle bisey sadece idrar yolu enfeksiyonum var acaba ondan midir bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım kanama lekelenme falan sadece idrar enfeksiyonum var ondan olabilir mi acaba

Yok canım çok şükür öyle bisey sadece idrar yolu enfeksiyonum var acaba ondan midir bilmiyorum
Olabilr canım doktora görün onun içinde ilaç tedavisine başlasın

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Evet canım olur yanma ağrı yapar enfeksiyon ilaçla geçer geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar