Kızlar bakar mısınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anket Bölümü kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,023 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anket Bölümü
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Arkadaş kalsın mı gitsin mi (açıklama aşağıda)

• Kullanılan toplam oy
    36

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ayşenur birini engellemek istediğimiz zaman yok say a basıyoruz dimi canım bu herkez için geçerlimi?

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oda bulamistir belki artık çünkü gerçekten son zamanlarda iyice saçma sapan hareketler oluyorr hiç alakasız sorular enteresan ergenler gibi trip atmalar değişik hareketler. Yani burası bilgi alışverişi platformu ama gerçekten son zamanlarda seviye iyice düştü o tür sorulara cevap yazıp kalp kirmaktansa hiç yazmamak daha mantıklı geliyor artık bana.

Ha birde bana neden cevap yazmiyorsunuz diye hesap soranı bile okudum kim olduğunu hatırlamıyorum çokta ilgilenmiyorum am biyle saçma birşey mi var ya
Bnce de çok saçma evet onu diyenler de oldu kimse mecbur değil ki Fikri olan ve yazmak isteyen zaten yazar

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet hep Kayranın annesi olarak kayıt yaptım sadece ilk başta ayranın annesi yazıyordu sonra kayra olarak kaldı. Ay evet nur , gizem, şeyma abla... Çok iyi insanlardı
Bide helinin annesi hediye abla vardı bende 2021 de kasım da felan kullanmaya başladım uygulamayı şubat gibi üye oldum ama artık uygulamaya bi bakıp amaaaann deyip geri çıkıyorum önceden genellikle bilgilendirici postlar oluyordu bilmediğimiz şeyleri öğreniyoduk ama şimdi ne biliyim ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkes için geçerli balım
Ayşenur birini engellemek istediğimiz zaman yok say a basıyoruz dimi canım bu herkez için geçerlimi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide helinin annesi hediye abla vardı bende 2021 de kasım da felan kullanmaya başladım uygulamayı şubat gibi üye oldum ama artık uygulamaya bi bakıp amaaaann deyip geri çıkıyorum önceden genellikle bilgilendirici postlar oluyordu bilmediğimiz şeyleri öğreniyoduk ama şimdi ne biliyim ya
Katılıyorum kuzum hediye abla da çok iyiydi ya 🥺

Öyle insnalarda var Ayşem🙄 niye postuma yazmıyorsunuz diye
Gülsen mi aglasan mi misali 😂

Bnce de çok saçma evet onu diyenler de oldu kimse mecbur değil ki Fikri olan ve yazmak isteyen zaten yazar
Yada bilgisi yoktur yani öyle düşün mesela ben normal doğum yapmadım 33 haftalık zorunlu Sezeryan oldum hamileliğin son haftalarında neler yaşanır normal doğum nasıl bir süreç bilmiyorum ne yazabilir mi düşünsene illaki saçma sapan bilmişlikler mi yapmak gerek bilmiyorsan bilmiyorsundur herkes kendi tecrübesini paylaşıyor sonuçta

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gülsen mi aglasan mi misali 😂

Yada bilgisi yoktur yani öyle düşün mesela ben normal doğum yapmadım 33 haftalık zorunlu Sezeryan oldum hamileliğin son haftalarında neler yaşanır normal doğum nasıl bir süreç bilmiyorum ne yazabilir mi düşünsene illaki saçma sapan bilmişlikler mi yapmak gerek bilmiyorsan bilmiyorsundur herkes kendi tecrübesini paylaşıyor sonuçta
Sanki yazmak zorundayız 🤣🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar