Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 292 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben altı gün oruç tuttum akşamları bebeğim durmadıgi için mutfağa gidip iftarla sahur arasi beslenemiyordum sütüm de azalma oldu üç saatte dolan memem saatler sonra doluyor bugün öğleye kadar tutup kahvaltı yaptım sütüm eskisi gibi olur mu yine çok korkuyorum sıvı alamadım diye mu oldu lütfen bir fikir verin strese girdim 😔😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben altı gün oruç tuttum akşamları bebeğim durmadıgi için mutfağa gidip iftarla sahur arasi beslenemiyordum sütüm de azalma oldu üç saatte dolan memem saatler sonra doluyor bugün öğleye kadar tutup kahvaltı yaptım sütüm eskisi gibi olur mu yine çok korkuyorum sıvı alamadım diye mu oldu lütfen bir fikir verin strese girdim 😔😔
Eğer sütünü etkiliyor ise tutmaya devam etme canım kazasinn tutarsın inşallah

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Ramazan ayı bereketli aydır. Sütünün de bereketi olur Allah'ın izniyle üzülme. Üzülsen eğer o zaman kesilir. Tutma istersen oruç ek gıda zamanı tutarsın

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ramazan ayı bereketli aydır. Sütünün de bereketi olur Allah'ın izniyle üzülme. Üzülsen eğer o zaman kesilir. Tutma istersen oruç ek gıda zamanı tutarsın
Tmm canım tutmayacam zaten düzelir mi sütüm sence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer sütünü etkiliyor ise tutmaya devam etme canım kazasinn tutarsın inşallah
Artar mı yine canım sütüm bilmiyordum oruçla azaldığını

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Düzelir canım ben bir hafta çocuğumu emziremedim zaten benim bebeğimle senin bebeğin iki aylık. Emziremedim mama vermek zorunda kaldılar ama şimdi emziriyorum mama sadece kaç günde bir gece bir biberon verip uyutuyorum onuda kesecem insallah
İnşallah canım sağol beslenmene dikkat et ben de edecem bebeklerimiz iyi beslensin sütün kalitesini arttıran besinler ye

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Tutma kuzum tutma ya bebeğin daha küçük senin tutma kazasını tutarsın sonra o daha küçük onun emmeye ihtiyacı var sen emzirmezsen o süt de az gelirse emmez seni ve kesilir sütün bol bol sıvı al

Tüm sayfalar yüklendi.