Sorum var Kızlar bakar misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 233 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar misiniz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Öyle birşey yok canım kış mevsimi bebeği üşütmemek adına hafta da bir iki yıkamak makul
Dinen çocuk kötü olurmuş diye falan öyle bir inanıs sadece pazartesi Perşembe cuma ve cumartesi günleri yikanirmis bebek küçük diye bana yıkama diyorlar Çarşamba pazar salı gunleri diye ben de sizlere sorayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kim diyor kuzum bunu böyle şeylere inanma ben yazın pazar çarşamba cuma yıkardım . Kışın sa pazar dan pazara yıkıyorum
Çevremdeki kişiler söylüyorlar canım bunları bende kış diye hasta olmasin diye dikkat ediyorum sık sık yikamiyorum sizlere de bir sorayim dedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dinen çocuk kötü olurmuş diye falan öyle bir inanıs sadece pazartesi Perşembe cuma ve cumartesi günleri yikanirmis bebek küçük diye bana yıkama diyorlar Çarşamba pazar salı gunleri diye ben de sizlere sorayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çevremdeki kişiler söylüyorlar canım bunları bende kış diye hasta olmasin diye dikkat ediyorum sık sık yikamiyorum sizlere de bir sorayim dedim
Öyle bir şey yok canım tamamen hurafe

Tüm sayfalar yüklendi.