Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azra melis Ebru

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Evet Kuzum Öyle Yaptım çok iyi geldi ihmal etme 🤲🤲♥️
Canım ben hava da veriyorum burnunu açıyorum hala öksürüyor oksurdugu zaman da yüzü kızarıyor böyle sürekli burnu tıkalı açsam dahi öyle antibiyotik bile kullandımn 1 haftadır böyle hastanede ne gibi tedavi yapılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emmeyi bırakmaz iyileşince tekrar eskisi gibi olur arada ağrı kesici veriyormusun
Arada emiyor ama daha sık Mama içiyor canım ama sürekli burnunu da açsam hava da versem sürekli burnu tıkalı öksürüyor oksurdugu zaman ise kizariyor ağlamaya başlıyor antibiyotik de kullandık yok hala geçmiyor hastaneye mi götürsem bilemedim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım ben hava da veriyorum burnunu açıyorum hala öksürüyor oksurdugu zaman da yüzü kızarıyor böyle sürekli burnu tıkalı açsam dahi öyle antibiyotik bile kullandımn 1 haftadır böyle hastanede ne gibi tedavi yapılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arada emiyor ama daha sık Mama içiyor canım ama sürekli burnunu da açsam hava da versem sürekli burnu tıkalı öksürüyor oksurdugu zaman ise kizariyor ağlamaya başlıyor antibiyotik de kullandık yok hala geçmiyor hastaneye mi götürsem bilemedim
Kuuzm Birebir aynisni Kullanmisiz benimki şükür şuanda iyi dünde kontrole götürdüm sıkıntı yok dedi antibiyotiğin degsitirmisti sen ne kullanıyorsun

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kuuzm Birebir aynisni Kullanmisiz benimki şükür şuanda iyi dünde kontrole götürdüm sıkıntı yok dedi antibiyotiğin degsitirmisti sen ne kullanıyorsun
Antibiyotik bittiği için sadece hava veriyorum ve burnunu tek açıyorum antibiyotigi kullandım zamanı doldu attım çöpe ona rağmen bebeğim iyilemedi ve daha 5 aylık

Tüm sayfalar yüklendi.