Sorum var Kızlar bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız?
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşime anlattım ama annesi beni arayıp eşine bişey söyleme dedi eşime anlattım gidip onlarla konuşacam dedi yok dedim zaten hiç bişeyden anlamıyorlar
Yaa oğlunun koyacağını bildiği içim sana anlatma demiştir anlattığına iyi yapmışsın . Eşin varken onlar kim ya ailene karışıyorlar te Allahım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar yarın ailemin evine gidiyorum İstanbul'da yaşıyorlar uzak yani kayınvalidem ve görümcem dün tartıştı benimle neden gidiyorsun bu kışta neden bizden izin almadın bende eşim izin verdi dedim neyse hiç birşey anlatamadigim için tmm siz haklısınız diyip çıktım eve gittim sizce yarın giderken vedalaşmalı mıyım kırıcı şeyler söylediler bu arada içeriğe çok girmiyim
Merhaba kızlar yarın ailemin evine gidiyorum İstanbul'da yaşıyorlar uzak yani kayınvalidem ve görümcem dün tartıştı benimle neden gidiyorsun bu kışta neden bizden izin almadın bende eşim izin verdi dedim neyse hiç birşey anlatamadigim için tmm siz haklısınız diyip çıktım eve gittim sizce yarın giderken vedalaşmalı mıyım kırıcı şeyler söylediler bu arada içeriğe çok girmiyim
Onlardan niye izin alacakmışsın ki Allah Allah eşin varken onlar neymiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar