Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 790 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Biliyorum onu anladım canımın içi ama ben kayraya vermek istediğimde doktorum sıkı bir dille uyarmıştı beni sindiremez nasıl verirsen ver diye hoş iyi li vermemişim 15 aylıkken ilk kez verdim çocuğun alerjisi çıktı 😂😂
Hadi yaa 😂😂 ben oğluma bir kez verdim tabiki eşim hayvan pazarından getiriyor yeni sağdirtip alıyor kaynattim suyla karıştırıp verdim oyke içti sonrasında bir alerjik reaksiyon filan görmedim ama 1 kez verdim tabiki o an mama yoktu diye verdim.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi yaa 😂😂 ben oğluma bir kez verdim tabiki eşim hayvan pazarından getiriyor yeni sağdirtip alıyor kaynattim suyla karıştırıp verdim oyke içti sonrasında bir alerjik reaksiyon filan görmedim ama 1 kez verdim tabiki o an mama yoktu diye verdim.
Kız ben sütü bile değil inek sütünden yengem yoğurt yapmış dedim kayrayı emzirirken de yedim sütten geçince alerjisi olsa olurdu 😂😂. Çocuğa yoğurttan bir verdik allahım o gece acillik olduk biz ishalden bir günde 20 yi geçkin ishal oldu mu sıvı kaybı bile başlamıştı 🤦🏻‍♀️hastanede yatırıp serum takviyesi yapmışlardı yavruma

Sümeyra🍀

rank
Kız ben sütü bile değil inek sütünden yengem yoğurt yapmış dedim kayrayı emzirirken de yedim sütten geçince alerjisi olsa olurdu 😂😂. Çocuğa yoğurttan bir verdik allahım o gece acillik olduk biz ishalden bir günde 20 yi geçkin ishal oldu mu sıvı kaybı bile başlamıştı 🤦🏻‍♀️hastanede yatırıp serum takviyesi yapmışlardı yavruma
Aaa şimdi peki yiyorumu süt ürünlerini

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aaa şimdi peki yiyorumu süt ürünlerini
Asla vermiyorum inek sütü içeren şeyleri korkudan doktorumuz biraz ver belki alerjisi gitmiştir dedi. Geçen annemlerdeyim şuan burada da inek sütünden yapılmış peynir var bir dilim verdim bak minicik bir şey yine ishal olunca daha vermedim 🤦🏻‍♀️. 2 yaşını geçsin öyle deneyeceğim bu sefer

Sümeyra🍀

rank
Asla vermiyorum inek sütü içeren şeyleri korkudan doktorumuz biraz ver belki alerjisi gitmiştir dedi. Geçen annemlerdeyim şuan burada da inek sütünden yapılmış peynir var bir dilim verdim bak minicik bir şey yine ishal olunca daha vermedim 🤦🏻‍♀️. 2 yaşını geçsin öyle deneyeceğim bu sefer
Yapma ya inşallah geçer canım süt ürünleri yemese çocuk sanki hep açmış gibi hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.