Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim sağ bacaginda şişmiş varislerim var dizimin altinda ve ayağıma kadar giden bir varis şişmiş böyle fakat sol bacağımda ağrıyor kalça ve özellikle dizim ağrıyor bacağımı bukunce ağrıyor uzatıyorum ayakda duruncada ağrıyor bazen karincalanma oluyor kalp ve damara randevu aldım ama bilemedim hangi doktora almalıyım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar benim sağ bacaginda şişmiş varislerim var dizimin altinda ve ayağıma kadar giden bir varis şişmiş böyle fakat sol bacağımda ağrıyor kalça ve özellikle dizim ağrıyor bacağımı bukunce ağrıyor uzatıyorum ayakda duruncada ağrıyor bazen karincalanma oluyor kalp ve damara randevu aldım ama bilemedim hangi doktora almalıyım
Kalp damar cerrahisi uzmanına alman gerekiyor canım doğru almışsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Peki doktora falan gittimi annen benim yaşım daha 23 yani bu yaşta böyleyse bacağım ileri yaşlarımda düşünemiyorum vallahi tedavisi varmıdır acaba
Canım kesinlikle geciktirme bak annemin bacağını görsen vallahi kabartma haritası gibi olmuş çok kötü ya böyle resmen damarlar dışarı fırlamış gibi ilerlemeden git kesinlikle

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesinlikle geciktirme bak annemin bacağını görsen vallahi kabartma haritası gibi olmuş çok kötü ya böyle resmen damarlar dışarı fırlamış gibi ilerlemeden git kesinlikle
Aynı canım benimde öyle birde baloncuk baloncuk sismisler damarlarım bacağı da varisler yüzünden şişmisler peki annen tedavi falan görmüyormu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar