Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mary3453

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 yaşındaki kizim üç gündür sürekli karnım ağrıyor diyor ve afedersiniz kakasini yaparken ağlamaya başlıyor başlarda ishal gibiydi sürekli az az ama sık sık yapardı ağlayarak su an katilasti ama kakası çok kötü kokuyor böyle sürekli de karnım ağrıyor diyor muzda veriyorum ama geçmiyor anlamış değilim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 3 yaşındaki kizim üç gündür sürekli karnım ağrıyor diyor ve afedersiniz kakasini yaparken ağlamaya başlıyor başlarda ishal gibiydi sürekli az az ama sık sık yapardı ağlayarak su an katilasti ama kakası çok kötü kokuyor böyle sürekli de karnım ağrıyor diyor muzda veriyorum ama geçmiyor anlamış değilim
Çok geçmiş olsun canım bence doktora danış bir ne olur olmaz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum doktora gotur

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm kabız olmuş varsa bı tatlı kaşığı hakiki zeytin yağı ver bnde yapıyorum kızlara

Mary3453

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim kizim da karnim agiriyir diyordu tuvaletini yaparken agliyor istemiyordu ve ter dokuyordu sonra kabiz oldugu icin yaparken acidigini ve bu sefer korkup yapmadigini bu durumda karin agrisiyla geldigini fark ettik dr duphalac surup verdi bir kac kez kullandim ve ogunlerini sulu tutmaya calistim corbalar incir kayisi lifli gidalarla zamanla duzeldi kakasini agrisiz yapmaya basladikca korkmadan yapmaya basladi ve agrisi gitti muz fln verme bir sure kabiz ise eger besin alerjisi ile ilgili hir sorunu yoksa boyle boyle gececektir gecmis olsun ben cok cektim bi kisir donguye girmistik ama cok sukur atlattik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir de kakasini yapmadan poposuna zeytinyagi sur rahat yapsin kakasini iciredebilirsin sifa olur inslalah

Tüm sayfalar yüklendi.