Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa Azra Ebru
Canım beni yalnış anlama sen daha neyi bekliyorsun haberleri görüyorsun kadın cinayeteleri üst üstte yaşandı hep madde yuzndenn kadınlarımız katlediliyorlar sonun onlar gibi olmasımi bekliyorsun Allah korusun rabbim gostermesin çocuklarını düşün yazık günah annem hasta diyorsun sen büyük tehlike altındadır can guvenliginn yok sonra çok pişman olacaksın madde bağımlısı biri herşeyi yapar herşeyi asla gözü birşeyi kimseyi görmez cocuklarini kendini koru ailenin yanina git uzaklaştırma aldır kendine evlatlarina yazık etme istediği kadar tehdit etsin seni korkutur öyle lütfen boyun eğme dik dur kadınsın sen dim dik ayakda dur güçlü ol senin çocukların var annen hasta ama olan sana olur kimseye olmaz gerisi sana kalmış
Katılıyorum arkadaşım can güvenliğin tehlikede çocuk var ortada yazık günah kafası yerinde olmayan birinin yanında o çocukların durması da senin durmanda yanlış bir an evvel kendini ve çocuklarının korunaklı olacağı yere git

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcısı olsun yengenin abinide doğru yola yöneltsin
Amin abla amin herkes çok şey yaptı onun için ama o vazgeçmedi çok illet bişey insanı akıl sağlığından ediyor abim 30 yaşında hareketleri ayıptır söylemesi o kadar salakça ki böyle insanı mal ediyor Rabbim düşmanımı bile bu illete düşürmesin çocuklarımızı korusun böyle pisliklerden ben görüşmüyorum artık iki tane kızım var en kötü yengemi arıyorım bişey ihtiyacın var mı diye yada yemek yollarım başka da bişey yapmam

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Amin abla amin herkes çok şey yaptı onun için ama o vazgeçmedi çok illet bişey insanı akıl sağlığından ediyor abim 30 yaşında hareketleri ayıptır söylemesi o kadar salakça ki böyle insanı mal ediyor Rabbim düşmanımı bile bu illete düşürmesin çocuklarımızı korusun böyle pisliklerden ben görüşmüyorum artık iki tane kızım var en kötü yengemi arıyorım bişey ihtiyacın var mı diye yada yemek yollarım başka da bişey yapmam
Kardeş candır yinede insan kopamazki tabiki durum farklı ama ne biliyim zor bir durum Allah yardımcisi olsun abinin

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Oda eşin gibi içtiği zaman uyuyor içmeyince deliriyor yengeme hakaretler ediyor ben başta çok yardım etmeye çalıştım baktım bana da çok saydırdı ben mesafe koydum görüşmüyorum yengeme de diyorum bizi dinlemedin gittin evlendin ama şimdi bizi dinle boşan diyorum çünkü gerçekten abim umrumda değil kendi kendini yaktı benim abim üniversite mezunu hemde itfaiye mezunu adam akıllı mesleğinin peşine düşeceğine elin pislikleriyle takılmaktan geleceğini mahvetti şimdi sokaklarda kalıyor herkesi maddi manevi zarara soktu bi evleri bile yok yengem ailesinde kalıyo kız o haliyle her gün gidip ona yemek yapıp götürüyor ailesi kabul etmiyor artık haklılsr çünkğ daha geçen gün yengemin telefonuna girip annesinin hesabından 6 bin lira para çekmiş o zıkkım için ve evden kovdular az bile yapmışlar ben sadece yengeme ve o sabiye üzülüyorum doğsa bile düzgün bi hayatı olamayacak çünkü yengem çok saf yani herşeye ağlar çocuk gibi yapamaz,aldır desen günah bişey diyemiyorum gerçekten çok zor bi durum
İşte kuzum yengenin hayatı da benim hayatimin tipkisi benim eşim içtiği zaman çok dinç uyuyamiyor içmediği zaman ise sürekli uyur yemek yer tekrar gözünü kapatıp uyur birde uykusunda sürekli bağırıyor mesela ona para dayanmıyor 600bine yakn bankalara borcu var ve hatta daha fazladır hala da akillanmiyor eşimin babasi baskasiylaa evli beni aradı hala kullaniyor mu içiyor mu dedi evet dedim bana bırak git babanin evine o akillanana kadar dedi ama gidicem yapamam ben bu şekilde kendisi değişmiyor değiştim diyor ama yine aynı eve kağıt bile geldi kullandığına dair sonuç pozitif çıkmış eşim de diyor eski kagit o bıraktım ben diyor çocuklarımın üstüne bile yemin etti bırakıcam diye kurban olsun çocuklarıma

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
İşte kuzum yengenin hayatı da benim hayatimin tipkisi benim eşim içtiği zaman çok dinç uyuyamiyor içmediği zaman ise sürekli uyur yemek yer tekrar gözünü kapatıp uyur birde uykusunda sürekli bağırıyor mesela ona para dayanmıyor 600bine yakn bankalara borcu var ve hatta daha fazladır hala da akillanmiyor eşimin babasi baskasiylaa evli beni aradı hala kullaniyor mu içiyor mu dedi evet dedim bana bırak git babanin evine o akillanana kadar dedi ama gidicem yapamam ben bu şekilde kendisi değişmiyor değiştim diyor ama yine aynı eve kağıt bile geldi kullandığına dair sonuç pozitif çıkmış eşim de diyor eski kagit o bıraktım ben diyor çocuklarımın üstüne bile yemin etti bırakıcam diye kurban olsun çocuklarıma
Resimdeki senle esinin resmimi profildeki foto

Tüm sayfalar yüklendi.