Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen bırakmak niyetinde değilsin biz sana nedesek boş canım kusura bakma sen eşini böyle kabul ediyorsun her cumlen iyilesirse dönerim diye bunu demene ayrı şaşırıyorum sana şiddet uyguluyor madde bağımlısı biriyle aynı çatı altında nasıl duruyorsun o çocukları dusun ya birşey yaparsa vicdan azabı sana kalacak sorumlusu sen olacaksın sende suç isliyorsun şuanda göz yumuyorsun yazık günah çocuklara canım bize of dusmez sonucda sen artık kabullenmissin

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kadesii indir telefonuna lütfen her kadının telefonunda olması gereken bir uygulama. Ayrıca git ama dönme dönersen emin ol daha kötü olur ve eğer eşine karşı gücün kuvvetin yetiyor ise lütfen tekme tokat giriş öyle git bir insandan nekadar korktuğunu belli edersen daha çok üzerine gelir. Erkeğin en hassas noktası hayalarıdır oraya bir tekme indir sonra Allah ne verdiyse ayrıca çocuklarım babalarina düşkün diyorsun onlar çocuk kötüyü iyiyi ayırt edemez ama o bir yetişkin çocuklarına düşkün bir baba ne madde kullanır nede annalerine kötü davranır Allah yardımcın olsun annenide düşünme bence. Bosanman kalmandan daha hayırlı yarın öbür gün sen dahil çocuklarını öldürse annen ozamanda yaşar olan sana ve çocuklarına olur bu ülkede kadın olmak zor kadın olmak çok Zor
Ben
Kadesii indir telefonuna lütfen her kadının telefonunda olması gereken bir uygulama. Ayrıca git ama dönme dönersen emin ol daha kötü olur ve eğer eşine karşı gücün kuvvetin yetiyor ise lütfen tekme tokat giriş öyle git bir insandan nekadar korktuğunu belli edersen daha çok üzerine gelir. Erkeğin en hassas noktası hayalarıdır oraya bir tekme indir sonra Allah ne verdiyse ayrıca çocuklarım babalarina düşkün diyorsun onlar çocuk kötüyü iyiyi ayırt edemez ama o bir yetişkin çocuklarına düşkün bir baba ne madde kullanır nede annalerine kötü davranır Allah yardımcın olsun annenide düşünme bence. Bosanman kalmandan daha hayırlı yarın öbür gün sen dahil çocuklarını öldürse annen ozamanda yaşar olan sana ve çocuklarına olur bu ülkede kadın olmak zor kadın olmak çok Zor
Evet canım gerçekten kadın olmak çok zor ne hale getirdiyse takıldığı insanlar onu yoldan çıkardı bilmiyorum tedavi olsa kendine gelirmi diye düşünüyorum sürekli yada sonum bosnmak olucak çünkü daha fazla hayatımı bu insanla sürdürmek istemiyorum çocuklarıma ve kendime çok yazık ediyorum artık ne olursa olsun diyorum babamın evine gidicem babaannemin mevlutunden sonra onlara da herşeyi anlatcam gerekirse uzaklaştırma alicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen bırakmak niyetinde değilsin biz sana nedesek boş canım kusura bakma sen eşini böyle kabul ediyorsun her cumlen iyilesirse dönerim diye bunu demene ayrı şaşırıyorum sana şiddet uyguluyor madde bağımlısı biriyle aynı çatı altında nasıl duruyorsun o çocukları dusun ya birşey yaparsa vicdan azabı sana kalacak sorumlusu sen olacaksın sende suç isliyorsun şuanda göz yumuyorsun yazık günah çocuklara canım bize of dusmez sonucda sen artık kabullenmissin
Canım ben göz yummuyorum bana inkar ediyor ictigine dair bira içiyorum diyor bana başka bişey kullanmıyorum diyor ama inanamıyorum çünkü araştırdığım kadarıyla bütün etkiler hepsi onun üstünde oluyor içtiği zaman beni çocuklarımla tehdit ediyor sana vermem onlari diye annemin hastalığını çok düşünüyordum ya sebebi olursam birde annem kafaya küçük biseyi taksa hemen kotuseliyor ve annemin kendi kendine konuşması da var canı bişeye sıkkın olduğu zaman kendi kendine konuşur bende çok korkuyorum ya bişey olursa diye ama bir yandan çocuklarımı da çok düşünüyorum ya sürekli susssam sonradn iş işten geçmiş olsa şimdilik bekliyorum babaanemin mevlutu bitsin herşeyi annemlere anlaticam

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
23 yaşındayım cnm dediğin gibi ya hastane yada hapishane bir kaç arkadaşı bile yakalandı su an cezaevinde bende diyorum inşallah yakalanır girer içeri en azindn bilirim ki orda bir yandn da diyorum gideyim babamın evine tedavi olana kadar babamın evine gitsem de babamlar öğrenirse içtiğini beni birdaha onun yanına bile gondermezler gitmek istesem dahi bırakmazlar hatta boşatirlar beni biliyorum mesela dün annemin evine gittim sabah gittim akşam geldim evime tekrar büyük kızım da önceden grip fln olmuştu daha tam atlatmamis kaç gündür öksürüyor eşim de görüyordu diyordu hastaneye mi götürelim napalim diyordu yok diyordum oksurugu arada oluyor diyordum kızım sabah da öksürmeye başladı dediği şey sen annenlere goturdun çocuğu hasta ettin dedim sen iyi misin ne alaka zaten kaç gündür bu şekilde dedim hala diyor sen çocukları dışarı çıkardin hasta oldular paranoyak biri vallahi bak küçük kizm da hapsirdi bir kaç kere diyor bak oda hasta olucak belli hasta olsunlar gorucem ben seni diyor bana onun yüzünden doğru dürüst kahvaltı bile yapamadım
Canım eşini seviyosun belli bi ümit düzelir diye bekliyosun kızların babasız büyümesin istiyosun ama düzelmez senin açından da bakıyorum haklısın onun içinde bişey diyemiyorum ama bu zıkkımı içince nevri dönüyor ne yaptıklarını bilmiyolar kendini yıprattığınla kalırsın emin ol sadece bir canın var kendini de evlatlarını da düşünmek zorundasın Rabbim sana yardım etsin hayırlı kapılar açsın eşini xe Allah ıslah etsin ne diyim elimden başka bişey gelmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.