Sorum var Kızlar bakarmısınız acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,127 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız acil
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 36+0 günlük hamileyim birazcık sırtüstü uzanayım dedim ama fark ettim bebeğim kalbi çok hızlı atıyor sizce neden öyle olabilir ve sabahtan beri çok fazla hareket ediyor şiddetli Bi şekilde canımı acıtacak kadar hareketli normalmi acaba biraz endişelenmeye başladım😟
Sırt üstü yatma canım fazla senin içinde iyi değil tansiyon düşebilirmiş bebeğin fazla hareketli olması endişe edilecek birşey değil tam tersi sağlıklı olduğu anlamına geliyor hareket etmemesi sıkıntı

Ferdabgrkn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 36+0 günlük hamileyim birazcık sırtüstü uzanayım dedim ama fark ettim bebeğim kalbi çok hızlı atıyor sizce neden öyle olabilir ve sabahtan beri çok fazla hareket ediyor şiddetli Bi şekilde canımı acıtacak kadar hareketli normalmi acaba biraz endişelenmeye başladım😟
Kuzum o hissettiğin kalp atışı dan ziyade hıçkırık ta olabilir sola yatmaya gayret göster hatta karnının altına yada bacağının arasına yastık koymak çok iyi geliyor bir dene istersen

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sırt üstü yatma canım fazla senin içinde iyi değil tansiyon düşebilirmiş bebeğin fazla hareketli olması endişe edilecek birşey değil tam tersi sağlıklı olduğu anlamına geliyor hareket etmemesi sıkıntı
Sonlarda olduğum halde bile çok hareketli maşallah bende sandım ki Bi yerleri ağrıyor içimde debeleniyor☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum o hissettiğin kalp atışı dan ziyade hıçkırık ta olabilir sola yatmaya gayret göster hatta karnının altına yada bacağının arasına yastık koymak çok iyi geliyor bir dene istersen
Yok kuşum bebeğim hıçkırıklandığında karnımın alt kısmında oluyor kalbi çok hızlı atıyordu yani kalp olduğunu fark ettim ama yinede hepinize çok teşekkür ederim canlarım içimdeki endişeyi yok ettiniz❤️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar