Kızlar bakarmisiniz bi*

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz bi* başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz bi*
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Nerenin adeti kız bu ben doğum yaptım ne ebe ne doktor gelip başımda beklemedi hatta ailemin yarısı yaptı 😂😂. Hiç bir talep olmadı ebelerden.
Dedim ya banada bir garip geldi kız😄🤷‍♀️Yani özele gidiyorsun para veriyorsun özele bide kalkıp ayretten paramı vericem 😄🤷‍♀️Valla bnde ilk defa duydum demekki böyle bir şey varmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver zaten alacağı parayı alıyorlar 😂😂
benim Ebem dedemin halasıydı .4 gün önce vefat etti "metecevriye"Allah razı olsun ondan o beni doğurtmuş Rabbim mekanını cennet etsin inşallah 😔

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dedim ya banada bir garip geldi kız😄🤷‍♀️Yani özele gidiyorsun para veriyorsun özele bide kalkıp ayretten paramı vericem 😄🤷‍♀️Valla bnde ilk defa duydum demekki böyle bir şey varmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim Ebem dedemin halasıydı .4 gün önce vefat etti "metecevriye"Allah razı olsun ondan o beni doğurtmuş Rabbim mekanını cennet etsin inşallah 😔
Gereksiz yani . Adam zaten o işi yapmak için okumuş 😂😂.

Başınız sağolsun canım benim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
İşlerini Yapıyorlar canım bir hemşire olarak söylüyorum hiç de gerek yok çünkü kü bu rüşvetmiş gibi bişey oluyor ve hoş değil bence bu şekilde algı yapıyor bazıları çok önceleri hemşireler ebeler çocuğu doğurmak için bahşiş alıyormuşlat ne kadar saçma hareketler yani o yüzden gerek yok diye düşünüyorum he ama nöbette olanlar işin bir kutu tatlı olabilir belki yesinler sevabına diye ama ilgilendikleri alalım diye bir düşünce bana göre yanlış işlerini yapmaları gerektiği için oradalar.👍
Çok doğru söylüyorsunuz .👏

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Bende katılıyorum çünkü zaten özelde tonlarca para veriyon hastaneden çıkana kadar bence gerek yok yinede siz bilirsiniz
Öyle dediğiniz için hak verdim . gercekden öyle düşünmeye başladım teşekkür ederim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
Tüm sayfalar yüklendi.