Kızlar bakarmısınız lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayattt tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız lütfen
Konbuyu başlatan Hayattt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Hayattt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar test yaptım 15 dk felan geçti birsey çıkmadı baya zaman geçti üstünden baktım pembesi gibi cizki çıktı net beli oluyor sizce gebelik olabilirmi foto eklerdim eklenilmiyor

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar test yaptım 15 dk felan geçti birsey çıkmadı baya zaman geçti üstünden baktım pembesi gibi cizki çıktı net beli oluyor sizce gebelik olabilirmi foto eklerdim eklenilmiyor
Genelde usutunde zaman çok geçse olmuyor sanırım ama sen bı sağlık ocağına git kan ver bence

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Genelde 1 dk falan geçince çıkıyorsa vardır ama 15 dk uzun bı sure canin sabah ilk idrarla tekrar dene istersen daha net belli olur yada sağlık ocağı na kan verebilirsin Allah gönlüne göre versin inşallah

Hayattt

Kayıtlı Üye
rank
Genelde usutunde zaman çok geçse olmuyor sanırım ama sen bı sağlık ocağına git kan ver bence
Tmm cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde 1 dk falan geçince çıkıyorsa vardır ama 15 dk uzun bı sure canin sabah ilk idrarla tekrar dene istersen daha net belli olur yada sağlık ocağı na kan verebilirsin Allah gönlüne göre versin inşallah
Amin inşallah cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 5 dk içinde çizgi çıkarsa gebelik var demek oluyor
Tmm cnm

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah cnm bugün adet günüm ama daha olmadım benimkiler heb gecikiyor neden acaba
Benimde her 25 günden adet oluyordum ama Allah'ım çok şükür şuanda 8 haftalık hamileyim canm bı Dr görün istersen hap veriyo onu kullandığın zaman düzene giriyo canm eyer hamileysende gerek kalmaz naptın nededinmi erken gebelik testi ben adetime bı hafta varken denedim erken gebelik testi ve silik cikmisdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar