Kızlar bakarmisiniz lütfen 😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan632 tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz lütfen 😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz lütfen 😐
Konbuyu başlatan Dilan632
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 52 gün oldu kırkım bitmeden üç dört gün önce kanamam durdu namazıma falan başladım ama beş altı gün sonra tekrar kanamam oldu ve hala devam ediyor adet kanaması gibi aranızda yaşayan var mı normal mi bu
İkinci doğumumda yaşamıştım 40 gün kanamam oldu 1 hafta filan durdu sonra geri başladı ağır kaldırmamaya dikkat et benimki o yüzden olmuştu bide adet olmuşsundur belki

Dilan632

Kayıtlı Üye
rank
İkinci doğumumda yaşamıştım 40 gün kanamam oldu 1 hafta filan durdu sonra geri başladı ağır kaldırmamaya dikkat et benimki o yüzden olmuştu bide adet olmuşsundur belki
İki yaşında oğlum var onu bazen kucağıma alıyorum birde birkaç defa yatağımın altına birşey koymak için bazayi açtım baya ağırdı zorlandım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 52 gün oldu kırkım bitmeden üç dört gün önce kanamam durdu namazıma falan başladım ama beş altı gün sonra tekrar kanamam oldu ve hala devam ediyor adet kanaması gibi aranızda yaşayan var mı normal mi bu
Bana doktorum içinde kanama kalms birden veya parça parça gelebilir korkma demişti sende de öyle olmis olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bu adet düzensizliği oluyor normaldir endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar