Kızlar bakarmisiniz lütfen ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xeyale tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz lütfen ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz lütfen ☹️
Konbuyu başlatan Xeyale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xeyale

Xeyale

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 12 haftalık hamileyim kaç gündür goguslerimde yumşalma var sizcə normalmidir😞

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim inşallah hicbisey olmaz su aralar kafama takmis durumdayim psikolojim bozuldu qaliba)))çocuğumun gelisimden kaldığıni falan düşünüyorum Allah korusun. Qrip gedirdim ilk haftalarimda bu da beni endişeye sokuyor🤦
Ayy aynı ben bend senin gibiydim psikolojim bozulmuştu resmen şuan 13 hafta 4 günlük ama geçen kontrole gidene kadar içim içimi yedi resmen acaba karnımda duruyor mu vs diye hatta 12 hafta da benim de sen gibi göğüs ağrılarım sonra sertlik mide bulantısı gidince baya korkmuştum ama şükür meleğim çok iyi sende içini ferah tut. Sağ salim kucagimiza alırız inşallah hepimiz 🥰

Xeyale

Kayıtlı Üye
rank
Ayy aynı ben bend senin gibiydim psikolojim bozulmuştu resmen şuan 13 hafta 4 günlük ama geçen kontrole gidene kadar içim içimi yedi resmen acaba karnımda duruyor mu vs diye hatta 12 hafta da benim de sen gibi göğüs ağrılarım sonra sertlik mide bulantısı gidince baya korkmuştum ama şükür meleğim çok iyi sende içini ferah tut. Sağ salim kucagimiza alırız inşallah hepimiz 🥰
Ayyy canim benimmmm çok teşekkürler gercekten iyi geldi kızlar iyiki varsız🤗 kontrolume daha bir hafta var ve sabirsizlikla bekliyoommmm inşallah sağ salım herbirimiz kucagimiza alalım meleklerimizi insallahhhh🙏

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 12 haftalık hamileyim kaç gündür goguslerimde yumşalma var sizcə normalmidir😞
Bendede aynı başlarda çok agriyodu çok hassasdi şimdi rahatladim çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Durmaz olurmu kocaman bebek oldu :))

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
@Xeyale' Evett şükür biz gittik hastaneye eşim diyor karnının içinde maşallah durmadan hareket ediyor diye ben göremedim ama sonradan videoya aldırdım maşallahı var minigimin şuan hissetmiyorum ama olsun sende gidince görürsün doktordan izin alıp video al moralin bozuldukça izlersin oda sana iyi gelir

Xeyale

Kayıtlı Üye
rank
@Xeyale' Evett şükür biz gittik hastaneye eşim diyor karnının içinde maşallah durmadan hareket ediyor diye ben göremedim ama sonradan videoya aldırdım maşallahı var minigimin şuan hissetmiyorum ama olsun sende gidince görürsün doktordan izin alıp video al moralin bozuldukça izlersin oda sana iy

@Xeyale' Evett şükür biz gittik hastaneye eşim diyor karnının içinde maşallah durmadan hareket ediyor diye ben göremedim ama sonradan videoya aldırdım maşallahı var minigimin şuan hissetmiyorum ama olsun sende gidince görürsün doktordan izin alıp video al moralin bozuldukça izlersin oda sana iyi gelir
Maşallah canim hep iyi olsun bebeğin sağ salim kucagina al inşallah🙏🙏🙏😍 bir haftayı sayiyorum işte bende darısı başıma diyeyim🤗bende bebeğimi gorup rahata kavusiyim. Bide səndə karın hic buyumusmu canim? Bende küçük var amma gobekmi hamile karnimi hic ayırt edemeyiom🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Maşallah canim hep iyi olsun bebeğin sağ salim kucagina al inşallah🙏🙏🙏😍 bir haftayı sayiyorum işte bende darısı başıma diyeyim🤗bende bebeğimi gorup rahata kavusiyim. Bide səndə karın hic buyumusmu canim? Bende küçük var amma gobekmi hamile karnimi hic ayırt edemeyiom🤣
Hahah valla canım gebe kalmadan önce kaç kiloysam hala aynı çıplak gözle belli oluyor ama kıyafetle belli olmuyor yok gibi bakalım ne zamana çıkar hayırlısı ile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar