Sorum var Kizlar bakarmisiniz merak ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz merak ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz merak ediyorum
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Kizlar ishalim başladı 34 haftalık 3 gün korkuyom ya doğumda öyle olsam utaniyom başına gelen varmı ishal yüzünden sezaryan olmak istiyom korkuyom doğum esnasında ishal olursam😟🤦

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar ishalim başladı 34 haftalık 3 gün korkuyom ya doğumda öyle olsam utaniyom başına gelen varmı ishal yüzünden sezaryan olmak istiyom korkuyom doğum esnasında ishal olursam😟🤦
Geçmiş olsun canim bn üç kere doğum yaptım ikisi sezeryan ilki normal ve normal olan plansiz malum hiç başıma gelmedi şükür bn görmesem bile derlerdi insanlık hali canım elinde olan bir sey değil ki normal de ikiniyorsun sezeryanla da belden aşağı uyuşuyor

Geçmiş olsun canım doğumun ne zaman olacağını Allah bilir ama haftaya göre daha doğuma var geçer inşallah ❤️
İnssallah cnm 🙏🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim bn üç kere doğum yaptım ikisi sezeryan ilki normal ve normal olan plansiz malum hiç başıma gelmedi şükür bn görmesem bile derlerdi insanlık hali canım elinde olan bir sey değil ki normal de ikiniyorsun sezeryanla da belden aşağı uyuşuyor
Anladim cnm sagol

Anladim cnm sagol
Geçmiş olsun canım limon suyu ishali kesiyor
Denerim cnm sagol

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğuma kadar geçer canım bol sıvı al. Doğum esnasında ishali sende düşünmezsin ebeler doktorda görmez yani utanılacak bir durum değil kafana takma

Doğuma kadar geçer canım bol sıvı al. Doğum esnasında ishali sende düşünmezsin ebeler doktorda görmez yani utanılacak bir durum değil kafana takma
Tm cnm sağol🤗

Canım muz ye, muz gaitayı katılaştırır. Lifli gidalar tüket.
Olur cnm

Canım muz ye, muz gaitayı katılaştırır. Lifli gidalar tüket.
Olur cnm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Lavman yapıyorlar diye okumuştum ben doğumları araştırırken.Önlemini alırlar sonuçta, sen sıkıntı yapma koskoca doktorlar bizden kaç tane geldi geçti onların masasından 🙃

Tüm sayfalar yüklendi.