Sorum var Kızlar bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 165 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kıızm 11 aylık ve ishal bu aralar sürekli ishal oluyor çok zayıfladı ve hala ishal acaba nasıl birşey yedirebilirim hem gıdalı olsun çünkü çok zayıfladı hemde ishali tetiklemeyecek lütfen öneri verin ☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kıızm 11 aylık ve ishal bu aralar sürekli ishal oluyor çok zayıfladı ve hala ishal acaba nasıl birşey yedirebilirim hem gıdalı olsun çünkü çok zayıfladı hemde ishali tetiklemeyecek lütfen öneri verin ☹️
Hastaneye götürdün. Mü peki benim oğlum da öyleydi enfeksiyon çıktı kilo kaybo ishal iştahsızlık yapıyor. İlaç verdi öyle düzeldik biz. Patates püresi uap canım öule yedir. Muz ver

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye götürdün. Mü peki benim oğlum da öyleydi enfeksiyon çıktı kilo kaybo ishal iştahsızlık yapıyor. İlaç verdi öyle düzeldik biz. Patates püresi uap canım öule yedir. Muz ver
Katılıyorum. Tekrarlayan ishalin altında farklı nedenler olabilir. Pirinç lapası yapıp baharat koyup verebilirsin canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canım öncelikle
İlk etapta doktora götürmekte fayda var belki enfeksiyon veya rota virüs olabiliyor
Yedirebilevegim gıdalarda muz pirinç lapası ve şeftali ishaline iyi gelicektir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doktora götürmelisin canım benim çocuklarımda öyle oldu enfeksiyon çıktı salgın var bu ara ishali geçmedikçe kilo alamaz

Tüm sayfalar yüklendi.