Kızlar Bakarmısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bakarmısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Bakarmısınız?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Biz Kirada Oturuyoruz 2 Ay Önce Kontrat Yapmıştık Ev Sahibi Aradı Ben Evi Satacam Dedi Bize Önceden bunu Söyleme Gereğinde Bile Bulunmadı Cıkın Diyor Kontrat Varken Hemen Çıkmak Zorunda mıyız

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Evi satmak için kiracıyı çıkarrmasına gerek yok muhtemelen senin ev sahibi daha yüksek fiyata kiracı arama derdinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kontratın varsa hiçbirsey yapamaz işi zora koyarsa bi avukatla görüşün siz ona kira ödeyeceğinize o size tazminat öder.

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Biz Kirada Oturuyoruz 2 Ay Önce Kontrat Yapmıştık Ev Sahibi Aradı Ben Evi Satacam Dedi Bize Önceden bunu Söyleme Gereğinde Bile Bulunmadı Cıkın Diyor Kontrat Varken Hemen Çıkmak Zorunda mıyız
Ay canm bizde Rusiyda kirada kaliyoruk evi dezenleyecek ne sanirim bizde taşınıcaz 🤦🏻‍♀️

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara herşeye zam geldi size ne kadar kira belki ondan çıkarıyor sizi

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evi satmak için kiracıyı çıkarrmasına gerek yok muhtemelen senin ev sahibi daha yüksek fiyata kiracı arama derdinde

Kontratın varsa hiçbirsey yapamaz işi zora koyarsa bi avukatla görüşün siz ona kira ödeyeceğinize o size tazminat öder.
Kuzum sabah bir avukatla konuştuk tahattutname varsa çıkarır diyor ne kadar insnalar var biizm ne sorunlarımız var ev aramaua vakit bile yok hergun hastaneye gidiyoruz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gözleri doymuyor hep böyleleri yüzünden fiyatlar uçuyor geçen bir eve 11 bin istediler ama asla oturmazsın öyle bir yerde namussuzluk diz boyu

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözleri doymuyor hep böyleleri yüzünden fiyatlar uçuyor geçen bir eve 11 bin istediler ama asla oturmazsın öyle bir yerde namussuzluk diz boyu
Kesinlikle kuzum 11 aşağıya ev yok gerçekten Allah ıslah etsin bunları

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle kuzum 11 aşağıya ev yok gerçekten Allah ıslah etsin bunları
Şu saatten sonra yükselir de azalmaz halimiz ne olacak bilmiyorum bizim de kasımda bakalım ev sahibimiz ne diyecek ya zam yapar ya çıkın der tahminimizce ama anlamadığım sizin kontrata rağmen nasıl çıkın diyebiliyor hem satıyorsa madem neden çıkmanızı istiyor çok enteresan

Bence çıkmayın evi satsın yeni ev sahibiniz belki oturun der satacağı yalan değilse tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar