Sorum var Kızlar bakarmisiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz ?
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leyla_13

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Daha soylliyemedim .geçen bir lekelenme gordm düşük onliiyeci iğne yaptı birde duphaston kullanıyorum gidince sorarım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah abla kızımla biraz zor dinlenmek ama bir sekilde ilk üç ay atlatmak gerek .🥰

Geçen sağlık ocagindaki doktor magnezyum vermişti demir ilacı değil ama. Dusukden sonra kullanmıştım .demir ilacını
aynen canım zor ama sonradan rahat edersin minik ne kadarlık

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Demir hapını her gün kullanman gerekiyor bırakmadan ben oğlum olana kadar demir hapını kullandım hic bırakmadım hamilelimde de kullandım oglumuda sağlıklı aldım kucağıma
Ben artık gebelikde ilaç kullanmaya korkuyorum çünkü diğer dusugumde troid ilacı kullandım bebeğime ağır geldi ve kalbi durdu zaten bebeğim gelişimi yoktu

aynen canım zor ama sonradan rahat edersin minik ne kadarlık
3 yaş 6 aylık abla .oda artık kardeşi olsn istiyor evde tek hep diyor ben arkadaşım yada kardeşim yok Rabbim nasibmizde varsa hayırlı bir şekilde versin ve istiyen herkese

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben artık gebelikde ilaç kullanmaya korkuyorum çünkü diğer dusugumde troid ilacı kullandım bebeğime ağır geldi ve kalbi durdu zaten bebeğim gelişimi yoktu

3 yaş 6 aylık abla .oda artık kardeşi olsn istiyor evde tek hep diyor ben arkadaşım yada kardeşim yok Rabbim nasibmizde varsa hayırlı bir şekilde versin ve istiyen herkese
Amin canım amin maşallah büyükmüşte güzelce konuş onunla anneyi çok yorma de kardeş var karnımda diye konuş emin ol seni anlar ve çok yormaz minik

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Ferro sanol demir hapi var b12 vitamin haplari oluyor onlardan başka ilaç kullanma hamileliği zarar veren haplardan kullanma kullanrsan tabi öyle olur

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Ferro sanol demir hapi var b12 vitamin haplari oluyor onlardan başka ilaç kullanma hamileliği zarar veren haplardan kullanma kullanrsan tabi öyle olur
Ayn abla. Bir daha ki ay kontrolüm var gittiğimde doktorum q söylerim. Allah razı olsun 🥰

Amin canım amin maşallah büyükmüşte güzelce konuş onunla anneyi çok yorma de kardeş var karnımda diye konuş emin ol seni anlar ve çok yormaz minik
Evet abla konuşuyorum maşallah kızlarda iyi anlıyor 😃abla senin bir kız bir oğlan mi yoksa iki kız mi var

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Tüm sayfalar yüklendi.