Kızlar Bakarmısınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bakarmısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Bakarmısınız ?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallahi canım En güzelini yapıyorsun Ben de aynı bir aydır adam yerine koyup bir şey demiyorum konuşmuyorum da sadece yemeğini çayını çorbasını veriyorum o da fark etti benim soğuk davrandığımı şimdi o yanaşıyor Ondan sonra kadın ilgilenmiyor sonra kadın bakmıyor verilen değerin kıymetini bilmiyorlar Ondan sonra vızırdanıyolar böyle daha rahatım görmen lazım belim ağrıyor belime masaj yapmaya çalışıyor tamam diyorum Sağ ol gerek yok diyorum tipi görmen lazım bundan sonra maksimum bu kadar değer bunu hakediyolar
İyi yapıyorsun valla bu cevaptan anlayana böyle devam edeceksin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi canım En güzelini yapıyorsun Ben de aynı bir aydır adam yerine koyup bir şey demiyorum konuşmuyorum da sadece yemeğini çayını çorbasını veriyorum o da fark etti benim soğuk davrandığımı şimdi o yanaşıyor Ondan sonra kadın ilgilenmiyor sonra kadın bakmıyor verilen değerin kıymetini bilmiyorlar Ondan sonra vızırdanıyolar böyle daha rahatım görmen lazım belim ağrıyor belime masaj yapmaya çalışıyor tamam diyorum Sağ ol gerek yok diyorum tipi görmen lazım bundan sonra maksimum bu kadar değer bunu hakediyolar
Aynen kuzum önceden değer kiymet bilecekti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kiz hülya boşver bekarlık sultanlık hem senin oglunda var kimseye ihtiyacım yok koca insanı bazen kocatiyor bende bekar olsam annem yaşasaydı tekrar eski haline dönsem amannnn
Aynen elifim sen napiyon nasılsın

Tüm sayfalar yüklendi.