Kızlar Bakarmısınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bakarmısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Bakarmısınız ?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Senin olan herşeyi al bence orda bırakma sonuçta okadar emek verdin nekadar yaşanmışlıklar olsada eşyalarını git al çöpe atacağız demeleri çok kötü çok kabaca
Aynen katılıyorum arkadaşıma daha düzgün bir uslupla söylenebilir bence bir çöpünü bırakma derim maddi manevi emeğin var çöpe layık değiller

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Biliyorsunuz Ben Bosandım Evden Birşey Almadan Geldim Dün Bana Mesaj Atmış Esyalarını Al Almıyorsan Çöpe Atacaz Dediler 😟 Acaba Napmam Lazım ? İnsan an ne Kadar Kötü oluyor
Hulyam eşinin aldığı hicbirseyi alma senin veya ailenin aldığı herşeyi al getir birde altınlar senin hakkın mihrin yani sana verildimi birde mal paylaşımı oldumu mahkemede kısaca hakkın olan herşeyi al derim ben bir oglun var onun geleceği onemli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de çok ağlamıştım anlayabiliyorum seni evim artık yok diye 😢 Ben istediklerimi söylemiştim eşim nakliyeyle yollamıştı babamlara
Sendemi daha önce bosandin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hulyam eşinin aldığı hicbirseyi alma senin veya ailenin aldığı herşeyi al getir birde altınlar senin hakkın mihrin yani sana verildimi birde mal paylaşımı oldumu mahkemede kısaca hakkın olan herşeyi al derim ben bir oglun var onun geleceği onemli

Elif bileziklerimi altinlarimi aldım bankaya attım oğlumun gelecegini düsünmek zorundayim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar Biliyorsunuz Ben Bosandım Evden Birşey Almadan Geldim Dün Bana Mesaj Atmış Esyalarını Al Almıyorsan Çöpe Atacaz Dediler 😟 Acaba Napmam Lazım ? İnsan an ne Kadar Kötü oluyor
Almiyorsan çöpe atıcaz ne ya Allah akıl fikir versin inşallah.... Bilmiyorum ki kuzum sen bilirsin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Almadım sümeyra hiç birşey

Babam almamı istemiyor

Aynen öyle kuzum biz kadınlar çok merhametliyiz
Al canım yaa hakkinn

Aynen katılıyorum 👍🩵

Tüm sayfalar yüklendi.