Sorum var Kizlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bayramda regli olucam olmak istemiyorum hem arife gunu evlilik yildonumumuz erken gelmesi icin ne yapmam lazim adet geciktirici kullanmistim sonrasinda iki kat agri yapiyor dogal yoldan erkenden gelmesi icin ne yapmaliyim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bayramda regli olucam olmak istemiyorum hem arife gunu evlilik yildonumumuz erken gelmesi icin ne yapmam lazim adet geciktirici kullanmistim sonrasinda iki kat agri yapiyor dogal yoldan erkenden gelmesi icin ne yapmaliyim
Erken getirirmi bilmiyorum ama bende gecikme olunca hep ada çayı içerim işede yarar ama erken getirirmi bilmiyorum canm dene istersen

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sen kendi haline bırak vücudunu canım . Doğumdan sonra normal kendi halini bilir vücudun ve olacağı zamanı bekle
Öylemi diyorsun Ayşenurum ya inanki kilo veriyorum biraz göbeğim var onu o kadar kafaya takıyorumki bende âdet kadın kaç ay ya ona bağlıyorum yani olsam belki o karnimda gider

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öylemi diyorsun Ayşenurum ya inanki kilo veriyorum biraz göbeğim var onu o kadar kafaya takıyorumki bende âdet kadın kaç ay ya ona bağlıyorum yani olsam belki o karnimda gider
Adet olunca düzelir zaten onun şişkinliği şuan canım ama stres yapma bir şeyler de içme regl olmak için vücudun kendimi hazır hissedince olur

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla hiç bilmiyorum cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar